Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, mi az oka, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mi az oka, hogyha megismerkedtek online a lánnyal es tetszik is, elérhetőséget cseréltek, majd másnap mar kiszalltok a képből?

Figyelt kérdés

Napokig jól elbeszélgettek es minden erdekel a lányról. Oda-vissza érdeklődés, sok uzenetvaltas. Telefonszámcsere es viberen beszélgetes még aznap, de mar másnap se kep se hang. Minden erőket összegyűjtve Még irtam ra negy nap múlva egy kedves sort várva elotte hatha keres. Egybol valaszolt, akkor is jol csevegtunk. De semmi keresés utana...en meg ugy gondoltam miert en irjak ra,ha elotte is en tettem lépést.


1,5honapja nem hallok felőle.nekem meg fejemben jar azota is. Tudom hulye vagyok! Ennyire megfogott.

De rairni nem merek, mert lelkem melyen erzem,hogy valamiert kiiktatott.


El kell felejtenem,ugye? Még időben vagyok. Ti se irnatok ra,nemde?



2017. nov. 1. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled.
2017. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ilyenkor az esetek nagy részében az van, hogy


1. Vagy annyira mégse tetszettél neki és mikor látta, hogy kezd komollyá válni az érdeklődésed iránta, gyorsan visszavonulót fújt.


2. Vagy talált valaki mást, aki jobban megfogta és azt kezdte el inkább fűzni.

2017. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Sok oka lehet: Például, hogy kiderítettem menet közben, hogy már a fél városnak megvolt. Ilyenből pedig sok van, de én viszont ebből nem kérek.
2017. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy egyszerre több lánnyal beszélgetett és az egyikkel elment randizni és jól sikerült, ezért veled már nem foglalkozott, de megbántani sem akart, így maradt a csendes lekoptatás. Velem is volt már hasonló és én is voltam már így más lánnyal.

Társkeresőn egyszerre több emberrel leveleznek, ezért ezen ne akadj ki. Amíg nem randiztál valakivel, addig úgyis csak lóg a levegőben egy kezdeti szimpátia, úgyhogy próbáld meg nem beleélni magad egy kis beszélgetésbe. Légy türelmes, ne halogasd az első randit, mert úgyis a személyes benyomás dönt.


Fel a fejjel, van hal a tengerben elég mindenkinek :)


29F

2017. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az pont nem ram vall.:) Ugyhogy az mar biztos, hogy nem e miatt fordított hátat. Egyszerűen keresem az okokat. Visszaolvasom a beszélgetéseket időről idore es olyan szerény, intelligens srac. Sose fogom megérteni miert nem lehet elköszönni! Valami ok csak van...
2017. nov. 1. 21:32
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is állandóan ugyanezt tapasztalom akár Tinderen, akár Love.hu-n, vagy más társkeresőkön, csak én a másik oldalról a nőktől, lányoktól...

De miért van ez?

32/F

2017. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez a rohadt tinder... nalad is hasonlo élmények vannak...:/

En akikkel nem akartam randit, azoknak finoman megírtam es eszem ágában se volt elérhetőséget cserélni. Mindig csak egyre tudok koncentrálni míg a randi el nem jon... de most ez a srac betette a kaput!

Nem ertem azon pasikat es lanyokat akik képesek eltűnni! Elköszönni... egy minden jot oda lehetne bökni!

2017. nov. 1. 21:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne magadat okold! Sajnos, nagy a valószínűsège, hogy talált valaki mást. Rossz ezt olvasni, tudom. De ez lehet az ok.
2017. nov. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz olvasni valoban es a konnyeimmel küzdök. Tudtam szívem melyen,de a kommentek ra világítottak,hogy hagyni kell menni. Nem latta meg az értékeimet. Nem s akarta. Csak szep szavak voltak. Ámítás mesteri fokon. Közben harom masik lánynak is előadta magát es valaki gyorsabb volt. Biztos igazatok van.:(

Legalább mar nem gorcsolok azon, hogy rairjak e.

2017. nov. 1. 21:43
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én két adagban tindereztem hónapokig, jelenlegi párom is ott ismertem meg, és nem vagyok egy hű de jó csaj, de már 1 héttel később nem emlékeztem a srácokra akik nem írtak rám, nem hogy 1.5 hónap múlva!


Szép, nem szép, de tény hogy a netes ismerkedés a mennyiségre megy. Ha nem idomulsz ehhez és nem vagy tudatában, akkor nagyon, nagyon, nagyon sokat fogsz csalódni.


És szeretném kiemelni, hogy semmit, semmit nem tudtál erről a srácról. Képzeteid, azok voltak. Oké, mindannyiunknak vannak. De nem is találkoztatok.

Engem olyan ember is meg tudott rendíteni akivel évekig együtt éltem, te meg egy ismeretlenen keseregsz 1.5 hónapja???


Fel a fejjel, ismerkedj tovább...

2017. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!