Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre kevesebb a normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre kevesebb a normális, értelmes beszélgetésre képes lány, ez miért van?

Figyelt kérdés
Egyre jobban azt tapasztalom, hogy eltűnnek az értelmes lányok, rengeteg a plázapicha, buta, pénzéhes, felelőtlen lány. Hol tudnék olyanokkal ismerkedni, akikkel tartalmasan lehet beszélgetni?

2017. nov. 2. 10:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Napi rinya... Ha te tudnál értelmesen beszélgetni hidd el lenne ehhez társaságod is. Hasonló hasonlót vonz. De biztos nagyon gonosz volt az a 2 lány, aki visszautasított. Kérsz egy kekszet? :(
2017. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

lehet nem véletlen, lehet azért talál meg egyre több buta csaj, mert te is olyan vagy, csak nem úgy látod magadat


én rengeteg normális értelmes lányt látok a világban, sőt néha nagyon meglepődök, hogy teljesen más kinézetű lányokból is jön az értelem

szép lányokból meg nincs hiány, rengeteg van nálunk

2017. nov. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

mert sok férfitársamnak nem számít a belső.

legyen kívülről baba, meglesz, utána eldöntöm kell-e komolyra villogni, vagy csak k/**/rogatom azt kész.

sajnos erről mi férfiak tehetünk, hogy a belül nulla, de kívül jó nők után is ezren hajtunk...

szóval nincs a csajoknak úgymon miértje normálisnak lenni, hisz bármilyen, akkor is elkel :D

2017. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Lazy Lover ***** válasza:
35%
mert átmosta a maradék agyukat a média és egymást majmolják ...az a kevés normális nő meg foglalt mind
2017. nov. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Én nem tapasztalom.
2017. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
kevés normális nő közé tartozom szerintem és szingli vagyok.szóval vannak kivételek.de azt én is szeretném tudni hogy értelmes férfiakkal hol lehetne ismerkedni.
2017. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Nézd meg mi megy a tv-ben, és megtudod... Agymosottak. De nem csak a nők, a férfiak is.
2017. nov. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, azért mert a fiúk között is egyre kevesebb van, ez a " kölcsönhatás" csak gerjeszti ezt az állapotot. Amúgy egyetértek...
2017. nov. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%

#3 De ezzel azt mondod, hogy egy nő csak annyi dolgot tesz meg, csak annyi gerincet növeszt és csak olyan szinten gondolkodik, amennyi elég legyen, hogy "elkeljen". Tulajdonképpen a nőket kritizálod ezzel nem? ;)

Egy értelmes ember nem a kapcsolatért fejleszti magát, pláne nem azért gyakorolja a gondolkodást, hanem magáért. Hát nem dikk bá$tya?

2017. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Előttem szólókhoz hasonlóan én is azt mondom, hogy hasonló hasonlót vonz. Meg persze vannak olyan dolgok a pasiknál, ami egy ,,értelmes" nőnél kizáró ok. És most nem arra gondolok, hogy nem visz el méregdrága helyekre, vagy nem helyes, hanem amikor látod, hogy egy pucér nő a háttérképe, vagy hogy napjában 10 lányra ír, és még randi közben is a telefonját nyomkodja...
2017. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!