Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, amikor buszon vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, amikor buszon vagy bárhol vagytok a barátnőtökkel, és elétek ül egy modell alkat fiú, és látjátok, hogy a barátnőtök rá rá tekintget, az hogy esik netkek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 2. 23:03
1 2 3
 1/23 Heart of Darkness ***** válasza:
97%
Gondolom rosszul.
2017. nov. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Hűséget fogadott, nem vakságot. Vagy cenzúrázzam a látószögét?
2017. nov. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Ezt fordítva is lehetne kérdezni, és a pasik hajlamosabbak leskelődésre. Ha nem tetszik valakinek a párja, minek van vele? Észrevenni, hogy valaki jól néz ki, az egy dolog. De nézegetni már egyáltalán nem korrekt, főleg ha a partner is jelen van.
2017. nov. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
És azon elgondolkoztatok, hogy ha ugyan ez a fiú egy bulin vetődne elé, mindketten részegek lennének ott, és ti nem lennétek ott, akkor bírna-e a csajotok a vérével? Ha már így nézegeti magának.
2017. nov. 2. 23:11
 5/23 anonim ***** válasza:

# 4


Na szerinted mi történne? 2 kezemen nem tudnám már megszámolni, hogy hány hűtlenséget láttam a baráti körömben bulik alkalmával.

2017. nov. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hát jól nem nagyon eshet senkinek hacsak nincsenek cuckold vágyai a fiatal barátunknak.
2017. nov. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
17%
Nincs barátnőm, de attól a pillanattól kezdve lesz***m stílusba mennék át. Nyomkodnám a telefonomat, közönyös és flegma lennék vele. Csak hogy érezze ő is a törődést, mert én nem vagyok az a fajta, akinek az orra előtt lehet húzgálni a mézesmadzagot. A "kis" incidens követően egy megfelelő alkalomkor pedig számonkérném rajta a történteket. Ettől kezdve pedig amint hidegebbé válik a kapcsolatunk, azonnal dobnám, hogy ne érezzem magamat egy hülyére vett cuckold lúzernek.
2017. nov. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%
Nem érdekel. Én is megnézem a jó csajokat, sőt, felhívjuk egymás figyelmét, ha van a közelben jó csaj, pasi. Mi ebben a rossz?
2017. nov. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem lenne olyan barátnőm, aki lerészegedik ;)
2017. nov. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ilyen még nem történt. Vagy nem vettem észre. Amúgy jobb napjaimon nem hiszem, hogy érdekelne.
2017. nov. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!