Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék azért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék azért, hogy normális párkapcsolatom legyen?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és a nők terén teljesen töketlen.(az életben szerencsére az ellenkezője)

18 évesen volt először barátnőm, az is úgy,hogy a csapból is az folyt,hogy mennyire tetszem neki, és így nagy nehezen összejöttem vele.

Sajnos sok jó mellett óriási csalódást is okozott, igazából mondhatom úgy,hogy érzelmi megcsalással.

Nekem a megcsalás a "rögeszmém", rettenetesen félek tőle (önbizalomhiány) és iszonyatosan dühít, úgy érzem,hogyha lenne egy barátnőm aki tényleg szeretek, és megcsalna, képes lennék megölni őt is, és azt is akivel tette.(azt nem tudom, és nem is akarom megtudni,hogy lenne e bátorságom ezt megtenni, de a gondolatától is simán 140 fölé kúszik a vérnyomásom)

Már 3 éve nem voltam együtt nővel, ami azért hiányzik, de sajnos olyan jól nem nézek ki, hogy tapadjanak rám a nők, én meg konkrétan semmit sem teszek, egyetlen halovány próbálkozásom sem volt az utóbbi időben.(nem azért mert boss vagyok, hanem mint írtam, azért mert töketlen)

Egyébként jól kijövök a lányokkal, ha csak beszélgetni, humorral szórakoztatni kell őket akkor a toppon vagyok, de ha kicsit többről lenne szó akkor aztán be vagyok tojva.


Pár hónapja képbe került egy lány, akivel nagyon jól elvoltunk, hasonló a szexuális élete mint az enyém, 20 évesen 1 fiúval volt együtt az is alkalmi kapcsolat volt, amit nem élvezett.

Mindemellett nagyon csinos is.

A találkozásaink elején a kezdeti töketlenségemet gyorsan megerőszakolva, minden bátorságomat,viszonylag hamar összeszedve megcsókoltam, ment egy darabig ez a nyali-fali, de a tovább nem akart menni hiába próbáltam.

Ettől nem éreztem magam rosszul, mert magamhoz képest elég hamar jutottam el idáig (még ha ez az eredmény egyenlő a semmivel,hisz vannak akik az első találkozón dugnak), gondoltam természetes,hogy nem akar rögtön tovább menni, ismerve a szexuális életét.

A beszélgetéseink során rendszeresen szívecskéket küld, odafigyel rám, érdeklődik stb...viszont azt tisztázta,hogy nem akar párkapcsolatot, de minden más lehet.Ezzel kiegyeztem már csak a féltékenységem miatt is, hisz talán mindketten jobban járunk így.

Nekem meg önmagában a szex is hiányzik, úgyhogy így is csak nyerhetek vele.


Semmi változást nem vettem észre rajta, viszont a napokban megtudtam egy ismerősömtől,hogy valaki mással dug.(ő nem tudta,hogy köztem és a lány között bármi is van, szóba jött csupán említés szintjén, biztos forrásból)

Nem vagyunk együtt, szóval nem szólhatok semmit...viszont ugyan úgy szíven szúrt, és depresszióba taszított a hír, mintha minimum együtt lennénk.

Elsősorban azért, mert végre azt éreztem,hogy volt tököm, jól csináltam a dolgokat, és hittem abban,hogy nem akar rögtön dugni, azért nem hagyta,hogy tovább menjek.De másnak mégis könnyen adta magát, tehát valószínűleg bennem van a hiba.Nem tudom mit tehettem volna még, de tényleg lehoz az életről.


Nekem ez nem csak arról szól,hogy nem sikerült megdugnom, ez megint egy negatív visszaigazolás, hogy nem vagyok jó, hogy hiába vagyok tökös, vagy töketlen, ugyan úgy nem kellek senkinek.

Ha már így,hogy gyakorlatilag semmi nem volt köztünk, és ennyire földhöz vágott, mi lenne ha vele, vagy bárkivel több lett volna, és azután történik?

Teljesen tönkretesz lelkileg, az is ha nincs senkim, és az is ha van,vagy lehetne.


Egy evolúciós zsákutcának érzem magam, és nem látok kiutat az egészből.


2017. nov. 6. 18:03
 1/1 anonim válasza:
Hàt. Tudod, Élj úgy hogy azt csonàlsz amit szeretsz. Felesleges plyan pazarolni az idöt aki a màsikat le szarja.
2017. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!