Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok akik párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok akik párkapcsolatban vannak, a tükör előtti szelfik amit magatokrol csináltok, ott a mosoly őszinte vagy gyakorolt?

Figyelt kérdés
2017. nov. 6. 23:33
 1/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Ha csinálnék ilyen szelfit akkor az én mosolyom nem lenne őszinte. Baromi hülyén érezném magam, hogy egy tükörnek bazsajgok...
2017. nov. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem jól ertelmezted a kérdésemet. Nehéz rá a a választ megadni , de sokaknak még a tudataig sem juthatott el ennek a kérdésnek a célja.
2017. nov. 7. 00:16
 3/9 anonim válasza:
Hangulatomtol függ...
2017. nov. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tükörszelfi az ám színvonal.
2017. nov. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hat ez attól is függ épp milyen kedvem van, bár már egy jó ideje nem fényképeztem le magamat..

De általában nem őszinte az a mosoly nekem

2017. nov. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel évente 1-2 képet rakok fel magamról (az se tükörszelfi), ezért nekem mindig őszinte. Általában csak akkor jut eszembe, hogy képet csináljak mikor jól érzem magam. Amit persze csinálhatnék napi szinten is mert általában boldog vagyok, de nem az interneten élek.
2017. nov. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudok saját magam fényképezésekor őszintén mosolyogni, mert vhogy lefagyok akkor. De ez nem azt jelenti, hogy nem szeretném a párom :).
2017. nov. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tini parkapcsolatok ful,koszi!
2017. nov. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szelfizés egy gyerekes dolog.
2017. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!