Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek egy nem épp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy nem épp helyes, de nagyon rendes és nagyon gazdag sráccal?

Figyelt kérdés
Végülis nem a külső számít :D És ráadásul külföldi, pont az a nyelv az anyanyelve, amit épp tanulok, így ebben is segít sokat.

2017. nov. 10. 19:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az miért szempont, hogy gazdag?
2017. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Milyen származású?


Amúgy ha rendes,és jól kijövök vele,akkor igen.:)

2017. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az azért szempont mert kevesebb az esélye hogy parazita!
2017. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#1 hol kezdjem sorolni? Nekem szempont, jó érzés, hogy mindig meg tud lepni valamivel :) Tudom, kicsit anyagias vagyok, de ez van.
2017. nov. 10. 19:59
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értelmezem a kérdést, akkor te dilemmázol, hogy próbálkozz-e vele. Akkor meg mit számítanak a mi szempontjaink? :-)

Nekem ennyi szempont nem szempont egyébként ebben a kérdésben. A vagyon számomra annyiban érdekes, hogy képes legyen megélni, mert eltartani nem fogom. De hogy gazdag éppen, az sem nem előny sem nem hátrány önmagában. Ha egyébként passzolunk, megpróbálnám, ha nem, akkor meg nem.

2017. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#5 csak azért dilemmáztam, mert külsőre annyira nem “hűha”, de igazából nekem meg ez nem annyira szempont..:)
2017. nov. 10. 20:02
 7/18 anonim ***** válasza:
20%

Úgy érzem nem fog sokáig tartani.

“Nem épp helyes”

“Nagyon gazdag”

:DD

De a magadfajta nők, pontosan tudják, hogy hol a helyük. ;)

2017. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem nézel ki jól, akkor nagyon sok pénzed kell legyen, pláne ha szép csajt akarsz. Arra számíts viszont, hogy más férfiakkal is fog szexelni.
2017. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

Ez a FELNŐTT párkapcsolatok kategória. Van külön TINI kategória.

Köszcsi.

2017. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ajaj, ugye tudod, hogy kint 1500 Euro az pont olyan csóri mint itthon 100 ezer forint? Hacsak nem troll a kérdés
2017. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!