Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknél jellemzően 30 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél jellemzően 30 évesen a férfiaknál 40 évesen köszönt be a kapuzárási pánik?

Figyelt kérdés

Sok jelenetet láttam már ami ezt bizonyítaná. Többek között láttam már csajt aki a saját 30. születésnapi buliján vulgárisan szólva elbőgte magát mindenki előtt, a barátnőinek kellett félrevinnie egy szobába, hogy lenyugtassa. Közben meg a 30 éves pasik még egyáltalán nem tartják magukat túl idősnek, sőt legtöbben még nem is értik miért kell aggódni, még csak most jön az élet java, úgy vannak vele.

Viszont 40 évesen már igenis sok férfi bepánikol, náluk akkor jön el az, ami a nőknél 30 évesen szokott, hogy amikor ki kell mondaniuk, hogy már 40 évesek, akkor rájönnek, hogy már nem fiatalok, és lóvágtában ki akarják még "élni" magukat. Furcsa például, hogy egy olyan szórakozóhelyen, ahova tipikusan a 20-as korosztályú csajok járnak, ott jóformán több a 40-es férfi lassan mint a 30-as férfi. És majdnem mind "pánikszerűen" nyomulnak a 20-as csajokra. Nem a korukhoz illő nyugodt stílusban.


Szerintetek is így van ez? Ti is ezt tapasztaljátok?


2017. nov. 11. 17:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kapuzárási pànik 40 felett köszön be mindkét nemnél.
2017. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez tanult. A médiában ez van. Ezt "kell" csinálni.
2017. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én 25 évesen vagyok bepánikolva a koromtól.
2017. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, ez így nem igaz.
2017. nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem nemi sajátosság. Annak van kapuzárási pánikja, aki az addigi életét nem úgy élte, ahogy kellett és/vagy szerette volna. Mutass egy életével elégedett, magában egészségesen biztos embert, aki akárhány évesen pánikol amiatt azon tényszerűség miatt, hogy az idő ugyan azt csinálja, mint eddig és ez után is azt fogja. Ez gyávaságból megalkuvó emberek sajátja minden esetben. PONT !

30/f

2017. nov. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A koromban meg hazudtam egy évet, hogy ne pánikoljak. Bocs az elírásért :D

31/f

2017. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinél köszönt be a kapuzárási pánik!Aki tudomásul veszi,elfogadja,hogy bizonyos korral mi jár együtt, az nem "pánikol".

Ahogy előttem az egyik hozzászóló nagyon bölcsen megfogalmazta ezt.

2017. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Te félreérted a pánik szót. Az, hogy valaki elbőgi magát 30/40, akárhány évesen, nem kapuzárási pánik. Az sem az, hogy nyáladzik a 20-as csajokra.


Olyan sincs, hogy "korához illő nyugodt stílus". Kor és stílus közt nincs összefüggés.


Kapuzárási pánik az pont az, amit a filmekben látsz. Boldog család, feleség, gyerekek, állás, ház, autó. Aztán lecseréli a normális autót csajozósra, elkezd extrém sportolni, flörtölgetni... a kapuzárási pánik nem egy sírás, hanem egy személyiségbeli változás.

2017. nov. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

De igen van összefüggés a kor és a nyugodtság között. Egy 40 éves férfinak sokkal több kiegyensúlyozottságot és magabiztosságot kellene sugároznia mint egy 20 évesnek.

Ennek ellenére, úgy nyomulnak a 40 éves férfiak a szórakozóhelyen az ilyen egyetemista lányokra mintha be akarnák bizonyítani maguknak, hogy ők még igenis nyeregben vannak, és még igenis szalonképesek és tudnak fiatal lányokat hódítani. És ettől lesznek frusztráltak és bepánikoltak. Ez bizony kapuzárási pánik.

2017. nov. 11. 17:51
 10/16 anonim ***** válasza:
30 éves nő vagyok. Nem pánikolok. Sőt!
2017. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!