Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon oda vagyok valakiért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon oda vagyok valakiért, de ő észre se vesz. Ebben az esetben az a megoldás, ha hagyom az egészet, de majdnem minden nap látom (nem tudom elkerülni), ilyenkor mit tegyek? Mikor azt hiszem sikerül elengednem, mindig visszaesek.20L

Figyelt kérdés
2017. nov. 14. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32 üveg vodka!
2017. nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban!
2017. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Valami hasznos válasz?
2017. nov. 14. 18:03
 4/15 anonim ***** válasza:
Csukd be a szemed és nem látod. :'D
2017. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha valóban észre se vesz, akkor csak egy idealizált, rózsaszínnel felturbózott férfiképbe vagy szerelmes. Az ábrándozás közben a fantáziád kiegészíti az illető pasi puzzle-darabkáit olyan részekkel, amitől az a fajta pasi lesz végül, aki iránt szerelmet érezhetsz. Biztos hogy csak erről van szó.
2017. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Próbálsz jeleket küldeni neki? Mert lehet nem igazán vette észre, hogy érdekel.


Amúgy mennyire ismered? Csak latni szoktad vagy van is valamilyen komolyabb ismertségetek?


Esetleg te is kezdeményezhetsz, ma már nőként sem ciki ez, lehet ő is felfigyelt rád, csak nem mer lépni.

2017. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Ilyenkor annyira reménykedem, hogy valaki rólam ír... De aztán rá kell jöjjek, hogy ez lehetetlenség, észre sem vesznek.


Ezt mintegy leckeként is üzenem Neked, kedves Kérdező. Van, aki nem veszi ám észre, hogy odavagy érte, mert el sem hiszi, hogy megtörténhet vele ilyen. (Mint pl. én)

2017. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
#7 Én is néha vagyok így vele, plane most, mert pont egy 20 éves csaj tetszik, akinek lehet én is tetszem, de bizonytalan vagyok és emiatt nem mertem még lépni, de kicsi az esélye, hogy tényleg olyan kérdésbe fusson az ember, aminek ő a tárgya. :)
2017. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#5 Van benne valami :( Az a legjobb ha tudatosan próbálkozom az elengedéssel.


#6 Nem, mert egyrészt tudom, hogy semmi esélyem nem lenne, másrészt sose kereste a társaságom, mikor lett volna lehetőség akkor sem, szimpla ismerősként kezelt mindig is, harmadrészt pedig más csajokkal van társaságban, az egyik pedig tetszik neki, eléggé kerülgetik egymást. Nem küldtem neki soha ezek miatt, nem akartam hülyét csinálni magamból, mikor egyértelmű az egész. Ezért is írtam a kérdést, nem normális hogy évek után is így érzek. Tovább szeretnék lépni, bármennyire fájó is letenni róla. Nevetséges vagyok... Neki semmit nem jelent és még csak gondolatban sem jutott eszébe, én meg képes vagyok filózni rajta ennyi ideig mikor tudom hogy semmi értelme...


#7-8 Szinte kizárt. :)

2017. nov. 14. 19:10
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak ilyen volt eddig kb. Én hagytam, jó volt nézni amíg még ott volt meg ábrándozni azt jóvan. Több nem lehetett egyszer sem ( tudom ). :) De ha biztosra akarsz menni elbeszélgethetsz vele vagy valahogy kezdeményezhetsz nála, hogy megtudd hagyni kell-e avagy lehet valami.
2017. nov. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!