Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy 3 év távlatából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 3 év távlatából újra hiányozni kezdett?

Figyelt kérdés

4 évet voltunk együtt, együtt is éltünk. Én kezdtem eltávolodni, az én hülyeségem miatt lett vége. Barátként váltunk el, de pár hónappal később mindkettőnknek lett valakije és azóta nem beszélünk (2,5 éve). Igazából mindig is tudtam, hogy életem során ő szeretett a legjobban, emiatt nyilván időközönként eszembe jutott, de mostanában napi szinten jut eszembe. Egyszerűen hiányzik. A személye, az illata, a nevetese, a szuszogása, a dolgai, mindene. Jó lenne csak barátként elmondani neki, és megköszönni azt az időszakot, de nem akarom keresni, mert van barátnője és nem szeretnék kellemetlenséget senkinek. Nem tudom, talán nem is volna már kíváncsi rám... Fogalmam sincs.

Szerintetek normális, hogy 3 év után most kezd el igazán hiányozni? Mit kezdjek ezzel?


2017. nov. 15. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Jelenleg van valakid?

Általában akkor szoktak előtörni az ilyen érzések, mikor az ember kicsit magányosnak érzi magát, és elkezd visszatekinteni a múltra.

És a másik, hogy hajlamos csak a jó dolgokra visszagondolni. Pedig nem véletlenül lett vége a kapcsolatnak.

Szerintem ne keresd fel, mert egy ilyen "vallomással" lehet hogy csak megaláznád magad. Az esetek többségében meg nem szokott bejönni.

2017. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ő hiányzik neked, hanem valaki, és csak rá vetíted ki.
2017. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem dolgoztad fel, hogy lényegében ok nélkül váltatok el.

Beszélj vele.

De akárhogy is.., örülj, tanulhattál ebből.

2017. nov. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!