Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randin Csók, Kézfogás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin Csók, Kézfogás, hosszas internetes ismerkedés után? 20-30 év közötti korosztályban, ti hogyan gondolkoztok erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de engem most nem a nagyon fiatal, tinik válaszára lennék kíváncsi, inkább a 20-30 körüliekére.


Levelezek egy lánnyal több mint 1 hónapja. Mind a ketten 24 évesek vagyunk.

Nagyon sok témáról, elég részletesen is beszélgettünk. Mindketten nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak. Nagyon sok hasonló érdekelődésünk van. Hobbi,családkép, még szexuális témákról is beszéltünk… Ismerünk negatív dolgokat is egymásról, és azt hiszem mindketten el tudnánk fogadni a különbségeket.


Még sosem találkoztunk, de nagyon úgy érzem, hogy minden megvan közöttünk, amit egy hosszú távú kapcsolathoz fontosnak tartok.


Nemsokára találkozni fogunk. Izgulok, hogy élőben is ugyan úgy barátságosnak találjuk egymást.


Igazából azt olvastam, hogy a legtöbbször, hogy első randevún nem jó ötlet csókolózni… De én nem tudom… Mikor találkozunk biztos, puszit adok neki, de napközben, hogy ha olyan lesz a helyzet, vagy legkésőbb napvégén, hogy ha úgy érzem, hogy semmi olyan nem történt, hogy ne találkoznánk újra, akkor én valahogy nyitott lennék csókolózni vele. Nagyon vágyok rá.

Nem vagyok egy ”minden féle módját keresem, hogy megérinthessem, fogdoshassam típus”, még ha nagyon szeretnék fizikailag is minél többször érintkezni vele.



Mi a véleményetek a kézfogásról? ÉS az első randin való csókolózásról?

Gondlom, hogy eleinte nem fogjuk egymás kezét, és csak egymás mellett sétálunk. De, mikor és hogyan lehet úgy dönteni, hogy megfogjam a kezét? Biztos gyerekesen hangzik, de valahogy ilyenen is morfondírozok…


Amúgy szerintetek lehet valaki szerelmes anélkül, hogy találkozott volna másikkal?

Folyton a fejemben jár, és amikor csak tudom, a fényképeit nézegetem, és nagyon szeretnék fizikailag a közelében lenni, de nem vagyunk a szomszéd városban…


Szeretnék hozzábújni, de találkozáskor biztos nem mernék, nem csak mellette sétálni, miközben magamban ott van, hogy közeledni szeretnék hozzá, és legyőzni a közöttünk lévő fizikai távolságot…


Mi a véleményetek, ti hogyan gondolkoztok erről?


Fiúk és Lányok véleménye is érdekel, de inkább a hölgyekre lennék kíváncsi, hogy ők hogyan vélekednek erről.

És fiúk,ti hogyan közelednétek, kedvesen a lányhoz, hogyan próbálnátok legyőzni a fizikai távolságot?



Köszönök minden korrekt választ előre is!


24F



2017. nov. 16. 00:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Kézfogás esetleg, ha jól megy minden, de az sem ad hoc alapon. Csók első randin szinte biztosan kizárt, minden más szintén.


Ha szimpatikusak vagyunk úgyis lesz még sok-sok eset amikor lehet majd többet is, elsőre ellőni mindent olyan... olyan... összecsapott.

2017. nov. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg a fokozatosságon van, meg figyeld a reakcióit, és mindig akkor haladj apránként előre, ha nem zavarja a dolog, vagy ő is utal rá (mélyen a szemedbe néz, ő is megérint stb.) hogy bejön neki a dolog. El lehet menni a csókig nyugodtan.
2017. nov. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a vibralas es latod a jelzesein h o is vevo ra, akkor ne fogd vissza magad. Gondolj csak bele: biztosan almodozott mar errol a pillanatrol, a randin meg minden jol alakul, ezerrel kuldi a jeleket, remegve varja h na most! Aztan meg semmi. Es holnap kiir ide egy kerdest, h "Megvolt a kemia, de nem csokolt meg a srac, valamit rosszul csinaltam?" :P Bizd a pillanatra dolgot, ha zold utat ad hajra! Ne a konvenciok iranyitsak a tetteidet, ketten irjatok a szabalyokat. Nekunk az elso randin mar volt csok es Istenem, szuper volt!
2017. nov. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Diavolino44 ***** válasza:
0%

Oszinten csinald ahogy jonak latod.

Szerintem az eleve beteg dolog, hogy 1 honapon belul nincs talalkozo, meg ha nagy a tavolsag akkor is. Lehet, hogy egy 78 eves oreg pasi szorakozik veled, aki csinalt egy kamu facebook oldalt, vagy nem tudom mit hintett el neked a csaj.

Nalam megismerest koveto hetvegen van tali, aminek a 20-30adik perceben van csok. S ez a legtobb lanynak bejon, akinek nem attol ugy se akarok hosszabb tavon semmit se.

Nem gond ha nincs csok, minden no imadja a felenk, bizonytalan de bujos ferfiakat, akik a titokban a fenykeiket nezik orakon keresztul, es hazudnak a randin, mert legszivesebben megcsokolnak, de inkabb elrejtik azt, hogy szexualisan vonzonak talalnak egy not.

Van am itt baj occsem..

2017. nov. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól megy a randi nekem beleférne egy csók a végén. Viszont ez inkább attól függ hogyan alakul a helyzet. Nekem a kézfogás furább lenne az első randin, mint egy csók.


Netről megismert sráccal csak egyszer randiztam. Az elején puszi volt majd egymás mellett sétáltunk, beültünk kávézni akkor néha-néha megérintette a kezem amíg beszélgettünk, az tetszett. Nem volt tolakodó, de mégis "érintkeztünk". Aztán még séta, beszélgetés és a végén szépen a szemembe nézett és lassan közel hajolt egy csókra. Szerintem ez egy tökéletes stratégia volt, működött rajtam legalábbis :D viszont kézen fogva sétálás csak sokkal később volt mikor már jártunk. Én úgy hiszem, hogy olyanba nem tudsz igazán szerelmes lenni akit nem ismersz személyesen. Kötődhetsz hozzá, de ez nem igazi szerelem még.


27L

2017. nov. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

A hoszzu ismerkedes utan meglepett, hogy mindossze 1 honapos.

Kezfogas es puszi. A tobbi, abogy erzitek.

2017. nov. 16. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
#4: a fene sem akar smarolni par napja ismert pasival 20 perc utan. Kuldenelek el a pitsaba.
2017. nov. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ember függő, mint láthatod. Figyelj rá, és ha adódik a helyzet, élj vele, de ne erőltess semmit. Rohanni felesleges, ha tényleg szimpatikusak vagytok egymásnak, mert úgyis megtörténik idővel.

Mi párommal már az első randin csókolóztak, fogtuk egymás kezét, sőt, együtt aludtunk, mivel szilveszteri házibuli volt. Most január elsején leszünk együtt két éve. Nálunk így alakult, nem is bántam meg, de én alapból sem vagyok türelmes típus. Ha tetszik a másik, megvan a szikra, akkor minek húzzam? Másnak viszont lehet több idő kell ehhez, és az ébreszt bizalmat, ha nem sietsz.

Sok sikert minden esetre! :)

2017. nov. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk netes ismerkedésnél hasonlóan alakult a menet, mint nálatok. Engem telefonon, ill. neten kérdezett erről találkozó előtt. MOndta, hogy ő úgy érzi, hogy annyira elmélyült köztünk már levelezés közben is a kapcsolat, meg ő annyira vágyik már rám, hogy ő szíve szerint megcsókolna, mikor meglát.

Én is éreztem ezt a fajta mélységet, és magamtól abban biztos voltam, hogy ha meglátom, akkor megölelem. Találkoztunk és a világ legtermészetesebb dolga volt, hogy azonnal megfogta a kezem, megölelt, csókolt. Nagyon jó volt. Tökéletes volt. Pedig alapvetően nem vagyok ennek híve, de nekünk meg volt az alap már a sok-sok netes és telefonos beszélgetéstől.

2017. nov. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Diavolino44 ***** válasza:
23%

#4 Ez, a gyik, itt mar megszoktam, hogy az itteni valosag nem fedi az eletet. De mint irtam semmi baj, ha ez nem jon be valakinek, akkor felesleges egymasra pazarolni az idot.

Ha meglatok egy lanyt az elso percbe tudom, hogy le akar vele fekudni vagy sem. Ha neki tobb napnyi uzenetvaltas s fel ora talalkozas nem eleg a csokhoz, akkor a szenvedely szint benne nem egyezik meg az enyemmel. S en egy szenvedelyes not keresek.

De nyugi a kegtobben igy gondoljak mint ahogy te is. Aztan a visszajelzesek teljesen masok, “ vegre valami kaland”, “ mas vagy mint a tobbi”, “ dominans es spontan”.

2017. nov. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!