Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ilyen ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ilyen ajándékhoz évfordulóra?

Figyelt kérdés

Egy kis dobozkában,egy fehér díszes galamb dísz. (gerle).Hozzá levélke,amiben leírom minek a jelképe a galamb és megköszönöm az együtt eltöltött évet.


24/N


2017. nov. 16. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
16-17 évesen még ok. De, 24 évesen?
2017. nov. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Borzasztóan nyálas és fantáziátlan. Nem akarnám megbántani, szóval nem vágnám a fejéhez, de nem is örülnék.
2017. nov. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó vagyok, hogy konstruktívat is mondjak, egy közös programnak örülnék a legjobban.
2017. nov. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

A huhogó galambokkal büntetni-emlékeztetni, melyek a párkányon is képesek batogatni...ááh:DDD


Inkább egy kétszemélyes program vagy valami kedvenc vacsi-csemege...bár kinek s mi az ajándék az életben...

2017. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ő nagyon romantikus.Lesz közös ebéd is.
2017. nov. 16. 16:49
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon személytelen. Nem örülnék neki, ha olyan ajándékot kapnék, amit tulajdonképpen bármelyik előző párjának is odaadhatott volna. Az olyan ajándékokat szeretem, amik minket jellemeznek, még ha más nem is érti az adott dologról, hogy mi értelme.

Például volt anno egy melóm, ahol sokat rohangáltam meg görnyedtem, meg álltam. A hátam alapból nem a legjobb, de ez mégjobban betett, mindenhogy kényelmetlen volt. Ezért párom meglepett egy speckó fotellel, amiben végre tudtam rendesen ülni. Na most erről kívülálló azt mondja, hogy milyen idióta ajándék, ki vesz ilyet a párjának. Nekem viszont baromi sokat jelentett, mert nekem szólt. Mert a párom odafigyelt arra, amit mondtam neki, arra amit szeretnék. Nekem többet jelent az, hogy megjegyzi a sok kis baromságot, ami tetszik, vagy amit régóta akarok, és ezeket kapom ajándékba.

2017. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem alapvetően jó ötlet, csak tedd személyesebbé. Ha te készíted el a díszt, az a jó. Ha leírod a galambnak, mint jelképnek a jelentését, akkor itt ne hagyd abba, vonj párhuzamot a ti kapcsolatotokkal, értelmezd ezt a szimbólumot a kapcsolatotok kontextusában. Így személyes és van vele egy kis munka, amitől szerintem értékes lesz egy ajándék.
2017. nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz az ebéd mellé. Ráérsz még ahhoz, hogy Rolexet vegyél neki. ;)
2017. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Biztos nagyon fog örülni egy galambnak...

Még jó, hogy teszel mellé magyarázatot. :D


De komolyan, 6-ossal értek egyet.

Ez olyan, megkapom, oké, aranyos, és el is teszem- a sarokba és el is felejtem.

Csak van valami fantáziád, nem kell nagy dologra gondolni, de tényleg valami hozzá köthető aprósággal lenne jobb meglepni. Most egy galamb dísszel mit csinál szerinted? :D


De a kis üzenet résez jó egyébként.

N (u.i:véleményt írtam, mert azt kérdeztél)

2017. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Ez nem romantikus, hanem tömény nyál és giccs.


Sokkal jobb, ha elmentek sétálni, hógolyózni, beültök egy forró csokira vagy forralt borra, stb, aztán szeretkeztek egy jót.


Mi évfordulónkon cifrafosás ment, így egész nap a szálláson szenvedtem, annyi, hogy este már volt bennem pici erő, így kimentünk a tengerpartra naplementét nézni és megittunk egy sört.

Nem így terveztük, de ez lett belőle, mindennemű ajándék stb. nélkül, és szerintem király volt.


28n

2017. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!