Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, őszintén! Azt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, őszintén! Azt mondaná egy vagyonos ember, itt van 100 millió forint, le kéne egyszer feküdni vele. Egy normális kinézetű, ápolt férfival, kultúrált körülmények közt. Elvállalnátok?

Figyelt kérdés
Az aktus titokban zajlana, soha nem tudná meg senki.

2017. nov. 17. 16:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:

[link]



EGYETLEN EGY!!! ügynökségnél 39!!! szűz lány van.

A minimum tét 20-50 ezer dollár között mozog! (Gyengébbek kedvéért annyival nő egyetlen egy licit során az összeg)

Egyébként 100 millió forint nem 500 ezer dollár, nagyon rég volt már 200 forint a dollár.

Aki még egy példát kér, az nyaljon sót.

2017. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 anonim ***** válasza:
le ám
2017. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne benne a pasinak nagy üzlet. Egyrészt, nem fizetne nekem ennyit, másrészt nem engedném se gumi nélkül, se szájba, se seggbe... és ki akar 100 milliót fizetni egy misszionárius kufircért?


Ha így is benne lenne, azt mondanám, igen, de lehet, hogy ott élőben eltörne a mécses, és nemet mondanék.

2017. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 anonim ***** válasza:
90%

Talán akkor gondolkoznék rajta csak, ha még szűz lennék.


Amúgy simán, ha egy kicsit is vonzónak találom a férfit, ebből még a gyerekeim életét is meg tudom alapozni.


Kapcsolatban viszont nem. Voltam olyan szerelmes, hogy a világ minden kincséért sem szexeltem volna mással.


Láttam a tisztességtelen ajánlatot, valahol megértettem a nőt..

2017. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:
100%

Fantazmagória ennyit nem ajánlanak fel senkinek.


Kevesebbet igen ott meg vagy beválalják vagy nem sokmindentől függ és persze magátol az embertől is.


Ha megnézük a kérdést objektívabban akkor láthatjuk hogy abbol a zsből a párjával is jüt tehet közös jövő belendításe megalapozása motiváló tényező lehet..

2017. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy friss negativ STD meg HIV szurese es garantaltan nem szexelt azota senkivel, akkor gumival igen. Nekem ez igy nagyon gyanus, az a baj. Nem tudom elkepzelni, hogy nincs benne legalabb annyi atveres, hogy megfertoz valami gusztustalansaggal. Nincs epeszu ember, aki egy szexert ennyit kifizet, mindegy ki legyen a no.

De amugy ha nem gondolom tovabb, es csak annyi a kerdes, hogy lefekudnek-e vele ennyiert, akkor le. De ne legyen a hatterben semmi atveres.

2017. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 anonim ***** válasza:
Nincs ennyim de minimum gumi nélkül, punciba élvezve kérném ha már egy élet alattössze se szedhető összeget ajanlok neki egy éjszakáért... :)
2017. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 anonim ***** válasza:
Ennyiért igen :D Szomorú, de ez van.
2017. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 Nagyon gyakori ***** válasza:
40%
Tartása egynek sincs. Pedig az pont egy olyan dolog, amit semennyi pénzen nem tudna magának venni.
2017. nov. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi k_rvát te Jézus Úr Isten...
2017. nov. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!