Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, őszintén! Azt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, őszintén! Azt mondaná egy vagyonos ember, itt van 100 millió forint, le kéne egyszer feküdni vele. Egy normális kinézetű, ápolt férfival, kultúrált körülmények közt. Elvállalnátok?

Figyelt kérdés
Az aktus titokban zajlana, soha nem tudná meg senki.

2017. nov. 17. 16:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 anonim ***** válasza:
Minden problèmámat megoldaná. Tehát, igen.
2017. nov. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 anonim ***** válasza:
Igen,bele mennék 36N
2017. nov. 18. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/87 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a férfiak is simán bevállalnák. :)
2017. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 anonim ***** válasza:

# 63


Férfival. Szerintem meg csak a nők ilyen ringyók. :)

2017. nov. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 anonim ***** válasza:
Szerintem még seggbe is engednék ennyi pénzért :D
2017. nov. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 anonim ***** válasza:
59%

Apádból, meg rokonaidból indulsz ki te is. XD

Vicces egyébként, hogy mostanában minden nők felé irányuló kérdés alatt válaszadás helyett az agyhalott feministák óvodás szinvonalon elkezdik a férfiakra átfordítani a kérdést.

Egyszerűen csak írd le, hogy szétkuratnád magad pénzért, mert életképtelen vagy máshogy szerezni. Nem kell a kertelés.

2017. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 anonim ***** válasza:

Nem.

De ehhez érteni kell, hogy a pénz valójában értéktelen, avagy végtelenért se.

2017. nov. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem igaz, nem vagyok feminista,képes vagyok magam eltartani, és jól is keresek. De ennyi pénzel tudnék mit kezdeni, befektetném és nem kéne soha többet dolgoznom, úgy élhetném az életem ahogy nekem tetszik. Cserébe EGY kényszerdugásért. Szerintem jó üzlet.
2017. nov. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/87 anonim ***** válasza:
79%

:DDDDD

Aki jól keres, az nem tart 100 millió forintot sok pénznek. Jó pénz, de nem hatalmas vagyon. A gazdagság amúgy is relatív. Valakinek a Hublot óra gyüjteménye többet ér, mint 100 millió.

Ezt csak panelprolik gondolják, hogy sok pénz, aki pénz közelébe dolgozik, az nem, főleg nem gondolja, hogy ebből a pénzből ő olyan befektetéseket tud végrehajtani, hogy ő luxus életet éljen élete végéig :DDDDDD

Veszel 2-3 ingatlant meg állampapírt, és kb. ennyi, pár százezred lesz belőle havonta. :D De ennyiből már egy szebb házat sem kapsz budán.

Aki startupokkal meg fintech cégekkel folgozik, az tudja, hogy kb. mindennaposak az ilyen, vagy ennél többszörösen nagyobb vagyongyarapodások.

De aki nettó 150-ért szop minden nap, az megértem, hogy pláne térdelne 100 millióért. :D

2017. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/87 anonim ***** válasza:
300 fölött keresek, párom is kb ennyit, ez nem kevés, nem is rengeteg de a családunknak pont elég. Sehol sem írtam, hogy luxuséletet akarok élni, ennyi pénzzel pont be lehet annyit fektetni, hogy ne keljen dolgoznunk. Ennyit akarok semmi többet. :)
2017. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!