Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék gruppenezni, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék gruppenezni, de a párom ellene van. Van kiszemeltem is de nem tudom hogy tegyem fel neki a kérdést és a másik fiu kilétét. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

#szex #gruppen #többfius
2017. nov. 21. 14:21
 1/10 A kérdező kommentje:
18/L
2017. nov. 21. 14:22
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagold. 1000-ből 1 olyan férfi van aki belemenne egy ilyen több férfi / 1 nő felállásba.
2017. nov. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha jó az eszed. Te nagyon gazdag lány leszel. :)
2017. nov. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi? A gruppen az, amikor legalább 5-en vagytok és heteró szex keretein belül mindenki mindenkivel.


Amit te mondasz, az hármas szex (threesome). Azért különböztessük már meg szavakban egymástól a hármast, a négyest és a gruppent, mert ezek különböző dolgok.


2:

Sajnos annyira elba szott a világ, hogy rengeteg férfi képes lenne nézni akár székben ülve, vagy akár arra verni, hogy a barátnőjét megdugja egy másik férfi. (Kíváncsi lennék azt is élveznék-e, hogy más férfi gyerekét neveljék fel a nőjükkel :))) )

2017. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha kell a barátod még, akkor sehogy. Férfinál azért más a pszichológiája ennek, de ha ettől még 'akarod' akkor menj prosti(k)hoz.
2017. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Ha ellene van, akkor eldőlt a helyzet, nem? Hogy hogy mondd meg neki? Ahogy akarod, úgysem fog belemenni.
2017. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyében elküldenélek a halàl kaszàra. Ott 3asozzàl.
2017. nov. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És mindezt 18 évesen, jesszusfahszom... mi lesz veled 10 év múlva?

Amúgy meg ha a párod ellene van, akkor nincs miről beszélni. Két lehetőséged van:

1. Nem csinálod

2. Szakítasz a barátoddal, aztán annyian qrhatnak meg egyszerre, amennyit csak akarsz

2017. nov. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Megjôttek az àlszentek...
2017. nov. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Off.Már nem lennél a párom.On
2017. nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!