Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3. Személyből egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3. Személyből egy kapcsolatban (mint szerető szerepet töltök be) van rá esélyem hogy a párja legyek?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja szerető vagyok egy házasságban és én többet szeretnék a nőtől van rá esélyem hogy együtt tudjak vele lenni normális elfogadható kapcsolatban ? Mit tegyek hogyan vigyem rá hogy többet szeretnék? Nem szeretném hogy most-e miatt vége legyen mert bele szeretem ! Nagyon jól el vagyok a lánnyal 6 évvel idősebb mint én van egy gyereke is de azt is nevelném csak hogy vele tudjak lenni !

2017. nov. 25. 06:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is sok, de van rá esély.


Meg arra is, hogy tőled ugyanúgy lép majd le, ahogy a férjétől. (Akár a férjével majd)

2017. nov. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%

Mivel, egy kapcsolatban semmi nem tuti előre, van esélyed. Más kérdés, hogy mennyi.

Kb ebbe voltam én is. Vagy is kellett a nő és vittem. Az meg egy nagy hüllllllleség, hogy ha veled elmegy, mással is. Majd minden ember lépett már ki kapcsolatból, akkor senki nem megbízható?

2017. nov. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esélyed. Inkább a 3 hónap tűnik kevésnek, így kicsit butának a kérdés.
2017. nov. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Voltam hasonlo helyzetben. A no el is valt, pedig volt ket gyereke. Termeszetesen osszekoltoztunk es akkor dobbentem ra, hogy mit vettem a nyakamba. Par evig jol elvoltunk ... utana szakitas ... azota nem is gondolok a nore ... viszont azota kapcsolatot sem akarok (ennek mar tobb mint 10 eve).


Gondold meg jol mit szeretnel valojaban. Persze jo most, hogy szerelmes vagy ...

2017. nov. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Ha nem gazdagabb nálad a férje, akkor lehet esélyed.
2017. nov. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
"Majd minden ember lépett már ki kapcsolatból, akkor senki nem megbízható?" --Az hogy valaki kilép egy kapcsolatból, vagy hogy valaki a kapcsolatában is szeretőt tart, azért nem ugyanaz a kettő. Az egyik egy normális dolog (ha vége van), a másik meg gerinctelenség.
2017. nov. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Jah, a 3 hónapig szeretőt tartani az pont ugyanaz, mint kilépni a kapcsolatból (aka szakítani).


Teljesen logikus vagy, ez valóban nem a megbízhatatlanságra utal, sőt a 3 hónap szeretőtartás egyenesen a megbízhatóság jelképe.

2017. nov. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Semmi sem esélytelen, de 3 hónap után ezen gondolkozni elég naivság, még talán "tiszta" kapcsolatban is.


A másik meg hogy gondolj bele hogy ha össze is jön akkor mit fog szólni hozzád a nő családja( jó ez a kisebbik gond) illetve mit fog szólni a gyereke, hogy elvetted az apjától?? Biztos nem fog apának hívni, kivéve ha nagyon kicsi még. Én egy családot nem rombolnék szét.

2017. nov. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez sokkal egyszerűbb felállás,mint mikor egy pasit kell elvenni a feleségétől. A pasik degradáltak agyilag ebből a szempontból,jó nagy idióták,mert ha valami nem működik,azt ott kell hagyni,mindegy van gyerek vagy nincs,mivel ők is érzik ezt,de ők benne maradnak a nagy mocsadékban olyan mondatokkal,hogy fontos a gyerek,vagyon,stb,na ez inkább hányinger.Egy nőt jobban el lehet szédíteni,mert sokkal inkább érzelmi alapon működik.Sok odafigyelés,kedvesség ,beszélgetés mély dolgokról,meghozza a kívánt a hatást ha a kapcsolata nem jól működik.
2017. nov. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Jól írják. Ha nem tudsz jobb anyagi feltételeket biztosítani, akkor a nő nem fog lelépni, neki ez nagyon is kényelmes.

Ott van haverom, Brad Pitt 2, az összes munkahelyén kezelte szinte az összes nőt 18-50-ig, de lelépni egyik se lépett le, mert kap 110 nettót aztán heló.

A barátnői is mindig gáz nők voltak.

2017. nov. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!