Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elítélendő, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő, ha a saját korosztályom mellett gimnazistákkal is próbálok ismerkedni facebookon? 24/F

Figyelt kérdés
Hogy akár a 10 év korkülönbség se zavarna engem, ha jól megvagyunk.

2017. nov. 25. 12:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

Egy 14 éves szintjén érzed magad fejben?

Még vagy 10 évig nem lesz rendben az a 10 év korkülönbség....

2017. nov. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Semennyire, ha nem csak kihasználni akarod őket.
2017. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez qrvára tini párkapcsolatok kategória.
2017. nov. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%

A börtönben végzed te pedofil vamzer gci! :DDDDD

(szarkazmus)

2017. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves, és a kevésbé kedves hozzászólásokat is. Nem vagyok egy bulibáró, nincs két audi a garázsomban, még otthon élek, de programozóként dolgozom egy ideje. Művészlélek vagyok. Nem rövid távra keresek párkapcsolatot. Egész életemben vártam így már a szexszel. Azt gondolom egy megfelelő partnerre tudnék várni, ha tudom, hogy ő az enyém lesz. Sajnos manapság, aki a saját korosztályom nem látja bennem a férfit. Nem azt mondom, hogy a fiatalabbak többet látnának bennem. De hátha tudok ebben a 10 éves tartományban valaki olyat találni, akinek elég, ha "csak" a szívem adom neki. Sajnos a kedves csajok nagy részének már 16 éves korától van kapcsolata, és nem mindig egy olyan személlyel, aki tudja tisztelni őket. Természetesen nem ugyanazt várnám egy 14, és egy 24 évestől. De őszintén szeretni mindegyik korosztályban lévő tud, persze, ha akar.
2017. nov. 25. 13:02
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Várj még 4 évet,akkor már kevésbé lesz necces 10 évvel fiatalabb csajjal járni,ha neked ez a fétised.

De ha majd az én 14 éves lányomra hajt ilyen pernahajder,én fogom levágni a fazon nemesebbik szervét.

2017. nov. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát igen. Tudom, hogy 18 év alá veszélyes lemenni, mert könnyen lehetek ilyennek az áldozata. Vagy leglábbis jó pár vitát le kell folytatnom az após jelölttel, ha hagy egyáltalán szóhoz jutni.
2017. nov. 25. 14:02
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"10 év korkülönbség se zavarna engem."

Nem tudom elképzelni,hogy egy 24 éves fiatal felnőtt (gondolom pályakezdő) mit akar egy 8-9.-es kislánytól.

14 év fölött amúgy nem pedofília, de számomra akkor is furcsa az egész.


22/N

2017. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%

Tudod mit? Meglepődtem a válaszokon, amit kaptál: egyaránt vélekedtek a válaszolók higedeg - melegen. Nem mondom, volt mondat, amivel egyet értettem, mégsem írta azt le senki, ami (szerintem) leginkább sántít ebben a kérdésben. De semmi gond, megpróbálom megfogalmazni én.


Először is, tegyük fel: Találkozol egy lánnyal. Együtt utaztok tömegközlekedésen, közel van a munkahelyetek (sulitok), ugyanott buliztok, vagy közös ismerőseitek mutatnak be. Talán szemeztek, beszélgetni kezdtek, jól érzitek magatokat egymás társaságában. Közös az érdeklődésetek, jókat tudtok dumálni, nem érzitek kínosnak az egészet. Randizni kezdtek. Azután kiderül, hogy a kapcsolatotok nem áll könnyű jövő előtt, ugyanis magad is meglepődsz, mennyivel fiatalabb a lány. El sem hiszed, de 7 - 8 évvel idősebb vagy nála. Mégis annyira megkedvelted már, reménytelenül beleszerettél, és ő is beléd, hogy cseppet sem zavar ez a különbség. Nem egyszerű eset, a lányt sem nagyon értem, hogy hogyan képes szeretni egy érett férfit... De azt mondom, OKÉ. Biztosan lesznek emberek (szülők) akik nem nézik majd jó szemmel egy gimnazista lány férfivel való szerelmét. Meg is értem őket egy bizonyos fokig. Ha viszont a lány is TÉNYLEG akarja az egészet, és őszinte a kapcsolatotok, akkor miért ne próbálnátok meg? Szabad országban élünk vagy mi. Ez még cuki is, ha a nehéz dolgok ellenére küzdötök egymásért. Úgyse sokáig számít már a korkülönbség.



És akkor ott van a másik eset, amit nagyon egyszerűen tudok szemléltetni. Otthon ülsz, barátok és párkapcsolat nélkül a gép előtt, egyetemre, főiskolára jársz, vagy dolgozol. A lényeg, hogy magányos vagy, valamiért képtelen a szocializálódásra. Megnyitod a facét, órákon át kutakodsz direkt 15 éves lányok csöcskirakós képei között, majd írsz nekik valami kanos üzenetet. A lány - a profilképéből kiindulva - ahelyett, hogy letiltana a francba - visszaír, és elkezdtek beszélgetni. Mélyebb ismeretség, és szilárd bizalom nélkül összejöttök, mert a lánynak milyen übermenő már egy 24 éves pasi, te pedig végre találtál egy lányt, aki valamilyen családi vagy szociális probléma miatt könnyen adja magát. Ugyan kit zavar, hogy teljesen más az életszakaszotok, nincs is közös témátok, és nem is ismeritek egymást?

Na, ebben az esetben teljes mértékben jogos a szülői tiltás, vagy bármiféle elítélés a kapcsolatotokat illetően. Borzalmas. Az eset, amit leírtam, csak egy "fikció" nem mondtam, hogy te is mindenképp ilyen vagy, de ilyen szempontból tök mindegy. Mert hiába nem vagy pedofil, és hiába szeretnél komoly kapcsolatot alkalmi helyett.... Könyörgöm, internetről kavarni egy gimis lánnyal a legnagyobb hülyeség, minden közül. Oké, lehet, hogy utána élőben is randiznátok, de akkor is... Ez nem egészséges. Nincs meg az az első benyomás. Ha már muszáj interneten ismerkedned, veled egykorú, felelősségteljes nőket vegyél célba. Máskülönben akár milyen kedves, udvarias gavallér is vagy, kihasználod a lány naivságát. Szerintem egy normális tini nem igazán vágyik 10 évvel idősebb pasira.



Érted a különbséget? Ha véletlen úgy jön ki, oké a 8, max 9 év, de ha direkt csöcskirakós, "több pasim volt mint ismerősöm" tinikre nyomulsz, az NAGYON NAGYON elítélendő.


Írta ezt egy tinilány.

2017. nov. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 10 év korkülönbség visszataszító ennyi idős korban, talán ha majd 35 leszel nem lesz megbotránkoztató..


Az indok is rémes, hogy direkt ártatlan, tapasztalatlan, "tiszta" lányoknál próbálkozol, mert nem veszik észre, hogy lúzer vagy, úgy hasraesnek egyáltalán attól, hogy valaki szépet mond nekik.


Egy 5 éves tud szívből szeretni, meg egy 10 éves is. Nem is nehéz náluk elérni, csettintésre megy. Direkt erre menni szerintem rendkívül visszataszító. Komolyan, le sem tudom írni, mennyire.


Ha nem lenne törvényileg megszabva az a 14 év, biztos mennél lentebb is.


Kupáld ki magad, kívül belül egyaránt, ne ártatlan lányokat hajts fel azért, hogy végre valaki elfogadjon.


De most komolyan, játékban is milyen undorító már kezdőkre hajtani, mert náluk még mindenki jobb és mindenkire felnéznek?

2017. nov. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!