Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főznél a párodra? Elvárod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főznél a párodra? Elvárod, hogy ő is főzzön rád?

Figyelt kérdés
2017. nov. 25. 15:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha izlene neki amit fozok akkor igen.
2017. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%
Igen, (szerintem) nekem mint nőnek illik gondoskodnom a férfiról ilyen tekintetben.
2017. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
igen, minden nap van főtt kaja, és szeretek is főzni. de ha valami miatt nem tudnék, akkor egyértelmű lenne, hogy a párom főz.
2017. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Heart of Darkness ***** válasza:
72%
Igen, ha van időm akkor alapból szívesen főzök bármit. El nem várom, de nagyon jól esne, ha néha csinálna nekem ő is ezt azt.
2017. nov. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
49%

"nekem mint nőnek illik gondoskodnom a férfiról ilyen tekintetben."


NEM.

2017. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen kérdés? Nyilván főzök neki, mert én vagyok többet itthon. Elvárni semmit nen várok el, de ő is szeret sütni-főzni ha van szabadideje és szívesen csinálja.
2017. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Igen ès imàdom ès mèg a hobbim is.ès a pàrom is szokott.
2017. nov. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Az én elvárásaim attól is függenek, hogy neki mik az elvárásai. Ha ő sem vár el tőlem semmit, én sem fogok tőle.
2017. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Igen, főznék a páromra. De nem várom el, hogy ő is főzzön.


Kettőn közül egyébként pont ő az, aki szeret főzni, férfi létére, én pedig nem szeretek nő létemre. Ez van. Viszont muszáj főzni, mert enni kell, és nem keresek annyit, hogy rendelgessünk. Meg akkor, ha én főzök, akkor tudom, hogy mit teszek bele a kajába és hogy miből készítem.


Egyébként pedig egy háztartásban élünk. Kölcsönös megegyezésen alapszik minden.

2017. nov. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Heti kb 3-4-szer főzünk egy nagyobb adag valamit (ragu, vagy leves, vagy hús+köret), ami a hűtőben van és azt esszük a kisebb dolgok mellett főleg. Ezeket jórészt én csinálom, a párom mondjuk 5-ből 1-szer csinálja meg ezeket.


Nekem ez így teljesen jó. Szerintem egy háztartást nem úgy kell vezetni, hogy mindenben méricskélni kell, hogy 50-50% legyen az arány. Nem ettől van "egyenlőség". Ő meg pl szeret porszívózni, felmosni vagy ő pucolja a WC-t, mert ez utóbbit pl eléggé utálnám. De ezeket meg szinte mindig ő csinálja.

2017. nov. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!