Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gyűrűt ajándékozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gyűrűt ajándékozni egy lánynak helyes vagy nem?

Figyelt kérdés
Eljegyzés szándéka nélkül, csak úgy, se szülinap, se karácsony, se semmi különös alkalom. Csak szeretetből.... Furcsa dolog, vagy lehet valami egyéb jelentése? Egyébként ma hallottam, hogy gyűrűt nem szabad ajándékozni (egy török lány mondta.) Nálunk is el van terjedve ez a hit, vagy manapság már nem számít?

2017. nov. 25. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem félreértené. Ha nem akarod elvenni, ne vegyél gyűrűt. Vegyél egy szép nyakláncot vagy fülbevalót. Ne ringasd vágyálmokba szegényt.
2017. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy szívesen elkíséred Mordorba.
2017. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Én kaptam régebben gyűrűt csak úgy, eszembe sem jutott félreérteni.



"Ne ringasd vágyálmokba szegényt."

Honnan gondolod, hogy férjhez akar menni? :)

2017. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A törökök elég pszichopaták, ha gyűrűről van szó, lásd Jumurdzsák.


Amúgy ne vegyél neki, félreérthető.


Most képzeld el...


Bontja... "Jaj de örülök, köszönöm szépen, örülök, régóta várok erre, hogy végre megkérd a kezem"


Te:


*Böff* Hát amúgy nem, csak simán vettem egy gyűrűt mer' blekkfrájdéj vót.

2017. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem félreérthető lenne. (hacsaknem pl. a tetkónyaklánc gyűrűs megfelelője)

Inkább egy karkötő, vagy nyaklánc jobb ötlet.

2017. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
"Ugyan, a gabonapelyhes dobozban volt..."
2017. nov. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D Amúgy lány vagyok, és az ajándék gyűrű mérettesztelés volt. Januárban jött a jegygyűrű..
2018. febr. 4. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!