Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, valóban a körte alak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, valóban a körte alak a legvonzóbb? KÉP?

Figyelt kérdés

Tehát amikor egy lánynak szélesebb a csípője a melléhez, derekéhoz képest, nagyobb kerek popsi, keskeny derék, lapos has, kis mell, pici váll:

[link]

[link]

[link]

[link]


A környzetemben az ilyen alkatú lányok számítanak a legszebbnek, illetve a legjobban felöltözni is ők tudnak


Ti mit gondoltok?


2017. nov. 26. 10:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%

Nem, nem az a legvonzóbb.


És a 2-es képnek nincs körte alakja.

2017. nov. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Ezek azok amiket az angol thick, hourglass meg wide hips jelzőkkel illet.


Elég népszerű kategóriák.

2017. nov. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Vannak ilyen alakkal is szép lányok, és vannak ilyen alakkal is, finoman fogalmazva nem szép lányok.
2017. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Igen, ha a nő vékony, a duci kiadás nem tetszik.
2017. nov. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
A kettes képnek nagyon is körte alakja van, a négy kép közül neki a legjobban. És az egyes is jó. Az utolsó kettő inkább nem körte szerintem. Az egyes tetszik legjobban, meg esetleg még a hármas.
2017. nov. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem, a homokóra alak a legvonzóbb, ezt tudományosan bizonyították már régen. A körte IS vonzó, de a többségnek a homokóra a legleg.
2017. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
2, az utolsó kettő is körte, mert a válluk látványosan keskenyebb a csípőjüknél, és a mellük is kisebb (csak mivel teltek, nem kicsi, de kisebb)
2017. nov. 26. 10:41
 8/21 anonim ***** válasza:

Nő vagyok. Szerintem a pasiknak a homokóra alkat jön be legjobban.

Ez arányos mell-csípő méretet takar, vékony derékkal. kicsit bögyösebb, arányosabb mint mint a körte alkat.

Ha + kg-ok jönnek még akkor is vonzó.

2017. nov. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Miért írtam, hogy 2? Nem neked szántam, kettes, csak így általában
2017. nov. 26. 10:42
 10/21 anonim ***** válasza:
5%

A 3-as és a 4-es egyáltalán nem “jó nő” kategória, vannak ilyen alkatú ismerőseim és nem épp kapósak, mert túl nagydarabok.


Ellenben a 2-es nőé az egész világ ilyen alkattal. Nekem is hasonló, csak a popsim kisebb, lényegében bárkit megkaphatok, fel sem tudjátok fogni, milyen lehetőségek rejlenek egy ilyen alakban. Fizetett utazások, ruhák, éttermek...határ a csillagos ég.

2017. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!