Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire kell jól kinézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell jól kinézni ahhoz, hogy valaki golddigger/eltartott lehessen, vagy csak sokat költsön rá a férfi?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, hogy minimum instagram-modell külsőt igényel a dolog. Ezzel szemben az egyik szerencsétlen ismerősömet egy kifejezetten ronda, igénytelen, elhízott nő húzta le több, mint félmillióval (vacsik, rózsacsokrok, két külföldi nyaralás, belföldi wellness, drága ajándékok) alig pár hónap alatt.


Kezdek irigy lenni, mert annak ellenére, hogy tanulok, mellette dolgozom és alig van életem, mindig igyekszem adni magamra. Inkább felkelek egy órával előbb, hogy frissen mosott hajjal, igényesen elkészített sminkben és szépen összeválogatott ruhákban jelenjek meg. Este, ha hazaérek, nem esek be az ágyba, hanem elmegyek mozogni.

Az előző párom egy tábla csokit sajnált tőlem a születésnapomra, a mostani pedig elkéri a benzin árának felét még akkor is, ha együtt megyünk valahova, pedig jól fizető állása van és egy csomó megtakarítása, szóval két kézzel szórhatná a pénzt.


Eddig nem zavart, hogy így mennek a dolgok. Észre se vettem, hogy egy csomó nőnek a kisujját se kell mozdítani, az ölükbe hullik minden. Meg voltam győződve arról, hogy ez csak a tökéletes külsejű 1%-nak adatott meg.

Kicsi igazságtalannak érzem a helyzetet.


2017. nov. 28. 07:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Nezd Drágám, annyira egyszerű, ilyen fillérb. szó idiótákkal szóba se állj. És ne kitartott akarj lenni, hanem mondjuk a párod csak járuljon hozzá ajobb életszínvonalhoz jelentősen. Én pl. meg tudnék élni egyedül is, max nem lenne évi 3x lususnyaralás, nem vehetnék meg bármit, kicsit jobban meg kellene néznem mire költök. Amúgy nem nehéz gondoskodó férfit kifogni, csak keresni kell. Persze a jó külső és az édes kisugárzás elengedhetetlen. De olyan sok mindenből ki lehet szűrni amúgy, hogy milyen a pasi, nem vagy te buta nő, menni fog! 33N
2017. nov. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Oké, csak eddig azt gondoltam, hogy a férfiak csak nagyon szép nőkre költenek. Az átlagos külsőmmel örülhetek, ha moziba elvisz valaki egy évben egyszer.

Külföldön utoljára 12 évesen voltam a szüleimmel, rózsát pedig még testközelből nem is láttam. Nemám wellness meg 20ezres parfüm HÓNAPFORDULÓRA!!!.

Pedig ez a második komoly kapcsolatom.

2017. nov. 28. 08:15
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"Az előző párom egy tábla csokit sajnált tőlem a születésnapomra, a mostani pedig elkéri a benzin árának felét még akkor is, ha együtt megyünk valahova"


Bocs de ezeken most kiakadtam, a pofámról lesülne a bőr komolyan, pedig próbálom beosztani okosan a pénzemet. Én még haveroktól sem szoktam üzemanyag pénzt elkérni, pláne... :(((


Érdemi válasz: NE onnan nézd a dolgokat, hogy mennyire kell jól kinézni. :) Látatlanban mondom, hogy a leírtak alapján elég bőven, ne viccelj. :) Olyan pasit kell inkább kifogni aki nem ilyen fillérrel szexelő típus és megbecsül jobban. :) De első körben inkább beszéld meg a pároddal, ez nem normális, az fix.

2017. nov. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Én vékony, csinos lány vagyok, ezért nekem tényleg nem gond ilyen pasikat fogni, sőt konkrétan utóbbi időben csak gazdag pasik kezdeményeztek, akár tinderen, élőben vagy facen. Viszont én is tudok olyan csúnya lányról, akit kitart(ott) a párja, úgyhogy ez nem feltétlen a külsőtől függ, de tény, hogy előnyös külsővel sokkal nagyobbak az esélyeid. Járj el sportolni, öltözködj csinosan.
2017. nov. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
a kérdésed csak megerősít abban, hogy soha ne akarjak barátnőt.
2017. nov. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Milyen ajándékokat kaptatok már lányok?
2017. nov. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%
Rád én sem költenék egy fillért sem, az biztos. Mi ez az ostoba szöveg, hogy "két kézzel szórhatná a pénzt"? Ezt egyik alkalmazottról sem lehet elmondani.
2017. nov. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben inkabb azon toprengenek, hogy mi az istenert vagy egyutt folyton ilyen spur, szanalom gyokerekkel... van am aranykozeput a gold digger meg "tablacsokit sajnalja tolem" kozott is.
2017. nov. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

"jól fizető állása van és egy csomó megtakarítása, szóval két kézzel szórhatná a pénzt."


Ez úgy működik, hogy azért van annyi megtakarítása, mert nem szórja a pénzt. A benzin felezése azért fizetéstől függetlenül furcsa lenne nekem.

2017. nov. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Annyit még hozzátennék, hogy ez nem a lány kinézetén múlik, hanem a férfi természetén. Ha meg lehet vele csinálni, akkor megcsinálják, csak a mérték a kérdés. Van aki tényleg annyira gazdag, hogy nem számít, mennyit költ, van, aki átlagbérrel fog meggebedni egy átlag alatti nő miatt.
2017. nov. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!