Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is így van? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is így van? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Alapból visszahúzódó természetű lány vagyok (24), de azért ki tudok alakítani rendes kapcsolatokat, csak kicsit lassabban. De amikor a barátom vagy családtagom mellettem van, vmiért még nehezebben megy a közösségi élet, vmiért jobban zavarban vagyok, mintha egyedül lennék.
2010. jún. 1. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
én csak amikor a barátom bemutatott a barátikörének nehezen tudtam beszélgetni meg amugy is sok emberrel van így nehezebben nyílnak meg olyanok előtt akiket alig láttak igaz barát am meg kevés van
2010. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet.21f
2010. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyan zavaró tud lenni, mert pont akkor vagyok olyan szerencsétlen, amikor ott van vki és azt hiszik, hogy mindig ilyen vagyok :S
2010. jún. 1. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel. Ha a családtagjaim ott vannak a közelemben, nem tudok rendesen beszélni, flörtölni a csajokkal.


20f

2010. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!