Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyembe?

Figyelt kérdés
Átéltem életem legrosszabb napját, és arra vágytam, valaki vigasztaljon meg. A kérés teljesült, megvigasztaltak. Egy srác. Nagyon kedves, inteligens, olyan amilyet elkébzeltem életem párjának. Nem nem vagyok belé szerelmes. Csak borzasztóan megkedveltem. És ő is engem. De van egy baki. Van barátnője. De én őt nem nevezném barátnőnek. Mert mesélt rola a srác hogy miket csináltál. Nem részletezem, de nem törödik a sráccal. De az a srác nem érdemli meg ezt. Ő igenis jobbat érdemel!!!!!!!!! És ma mondta: hogy beszélt a barátnőjével és a barátnője azt mondta megváltozik. Mi lesz velem? ha kibékülnek és engem le se fog sz***ni.? Akkor én megint a béka feneke alatt leszek 500m-el. Miért??????Miéért???? Én megtudnám adni azt a boldogságot amire vágyik. De az a lány csak a pénzéra hajt. Miééérttt??? Miéért??? Miért történik velem mindig az, hogy akit szeretek, elveszik tőlem?
2010. jún. 1. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy hagynod kell? Harcolhatsz is érte. Az élet döntések sorozata, akár észere veszed, akár nem; akár elfogadod, akár nem. Ez most egy kemény döntés. Ha úgy döntesz, nem harcolsz, az is egy döntés. Ugyan úgy megbánhatod, mint az ellenkezőjét. És akkor is kérdezheted majd: Miééérttt???
2010. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Honnan tudod hogy mi jó neki? Egyébként meg mit sajnáltatod itt magad?
2010. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fke ***** válasza:

másodikkal értek egyet. gondolom nem véletlen van a mostanival. ki vagy, hogy helyette dönts? ha akarod lépj, ahelyett, hogy nyavajogsz. hülye pi-csa

útálom a fajtád

2010. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes, mi?:> Egyébként mikor esküdött neked hűséget a srác? Mióta vagy te a barátnője?
2010. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!