Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig érdemes várni a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni a szerelemre?

Figyelt kérdés

Korábban sokat kérdeztem ezzel kapcsolatban és sok lány mondta azt hogy várjak türelemmel, mert úgyis akkor talál meg a szerelem, amikor a legkevésbé várom...


rendben van, én elhiszem (bár nem biztos, hogy kéne... ez mégiscsak a hírhedt gyakorikérdések.hu) , hiszen minden bizonnyal tapasztaltabbak ezek a téren egyesek, mint én



de...



én már 2 éve próbálkozok párkereséssel, sőt régen még kevésbé aktívan, mint most, mégse volt semmi

még két évet nem hiszem, hogy bírnék várni, mert előbb akasztom fel magam...

na jó, ezt ne vegyétek komolyan, de ebből körülbelül sejthető, hogy mennyire elegem van az egyedüllétből


mennyi ideig érdemes várni?


16F (igen, tudom, még fiatal vagyok nagyon...)


2010. jún. 1. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Addig érdemes várni,amíg tényleg Rád talál a szerelem.Azt mondják,akkor minden gyönyörű lesz és az együtt eltöltött boldog percek feledtettni fogják Velünk az előte lévő egyedüllétet.

Bár nekem sincs tapasztalatom ezen a téren:)


Nekem is volt olyan időszakom,amikor nagyon hiányzott a szerelem és én is sok hülyeségre gondoltam szomorúságomban(pia,cigi...).Ez főleg csalódások után volt,de megtanultam a dolgot.Most már türelmesen várok,és így is boldog vagyok.Vannak barátaim,fiúk-lányok egyaránt,akikkel jól elvagyok,szeretem őket.Alig várom a nyarat,bulik,strand (már ha olyan idő lesz) stb. Ahol persze ismerkedni is lehet!

Most már örülök neki,hogy anno nem kezdtem el cigizni meg piálni,különben ki tudja mi lenne most velem.


Szóval szerintem ne erőltetsd,ne gondolj rá.Menj minél többet a haverokkal ide-oda,jól érzitek magatokat és ez a lényeg.Mellesleg lehet,hogy pont akkor látod meg a Nagy Ő-t.

15/L

2010. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

hát igen, ezt a lényeges apróságot kifelejtettem...


nekem nincsenek is igazán haverjaim :(

2010. jún. 1. 17:49
 3/14 anonim ***** válasza:

Akkor pedig menj el egyedül!

Nekem is sok olyan barátom van,aki bejárós és délutánonként nem nagyon van bent,mert az neki sok lenne,hogy hazamegy,délután visszajön,hazamegy meg tanulni is.

Szóval van amikor elmegyek egyedül a városba,sétálok egy jót,elviszem az mp3-amat,ha unatkozok zenét hallgatok.Leülök egy padra,nézelődök.A múltkor egy parkba ültem le és nagyon jó volt,láttam a madarakat,a növényeket,sütött a nap...Vagy elmegyek fagyizni,bemegyek a plázába.

Van lehetőség bőven,csak élni kell vele.Lehet,hogy furán hangzik amit írtam,de nem rossz dolog.


Figyelj!Elmész sétálni,beülsz meginni egy üdítőt,lehet,hogy találkozol olyan fiúkkal akikkel össze tudsz barátkozni.Vagy akár találkozhatsz egy csinos lánnyal,akit szeretnél megismerni!

Első voltam.

2010. jún. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Fke ***** válasza:

gondolom szőrnyen hasznos volt egy 15 éves lány tanácsa...


ő lány, neki akkor van pasija, ha akarja. neked ezért meg kell dolgoznod keményen. én 14 éves voltam, amikor beleszerettem egy lányba és 4 éven át hajtottam őt, de nem jött össze. az első barátnőmmel 17 évesen jöttem össze és pont akkor kellett. azt akarom mondani, hogy leeht nem is állsz még készen a dologra. amúgy tudom nem szokványos tanács, de, ha nagyon társaságot akarsz, akkor bizony fel kell adnod az egyéniséged részét. ez nem probléma, mindenki csinálja, legtöbben nem tudatosan.

légy menő srác, azaz vegyél motort, kezdj dohányozni(nem kell keményen) guríts le egy két italt, sportolj. a nők szeretik az aktív férfiakat é a felsoroltak mindegyikke dob az esélyeiden, ha alapvetően normális is vagy.

más: ha csajt akarsz, NE azzal kezd, hogy barátnőt akarsz. nem szokott működni. helyette, kezeld őket haverként poénkodj velük, röhögd ki őket, ha hülyeséget csinálnak stb. és előbb-utóbb siker.

ennyi

20F Parun

2010. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hehe ez jó. Nekem voltak hosszabb-rövidebb kapcsolataim,de egyik lány után se éreztem semmi különöset. Jól éreztem magam, beszélgetni is jó volt a partnereimmel, szex is jó volt csak egyszerűen érzelmileg nem kezdtem egyre jobban kötődni barátnőim iránt, nem úgy mint ők. Én nem is hiszek ebben a szerelem dologban, lehet hogy lelki nyomorék vagyok, ez van. talán egyszer találok egy olyan lányt akibe szerelmes lehetek, de addig maradok az üres kapcsolatoknál. Jobbak mint a semmilyen.
2010. jún. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

eljön majd a te időd


olvassál sokat, sportolj ja és ne piálj meg cigizz mert a lányok nem szeretik


legyél igényes, sportos, felkészült és kedves mint egy lovag, az igazi lányok azt értékelik nem a görény rosszfiúkat


nőnek olyan pasi kell akire fel tud nézni, aki mellett biztonságban érzi magát


szóval adj magadra, legyél társasági ember, ahhoz sokat kell olvasni, legyél az iskolában naprakész, tanulj jól, sportolj, ezeket tudom mondani


és légy határozott kiállású nagyvonalú úriember, aki segít a gyengébbnek és nem flegma és nem röhögi ki a másikat, hanem jóérzésű és a belső értékek alapján értékeli a többi embert nem a külső alapján



22/L

2010. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

17:57

de akkor meg, ha rákérdezek hogy van e kedved összejönni velem, elküld, akkor meg fölöslegesen törtem magam :(

2010. jún. 1. 18:03
 8/14 anonim ***** válasza:
nem rákérdezni kell, meg kell várni míg a csajok érdeklődnek utánad ... hú ki ez a fiú, aki ilyen okos, helyes, rendes stb ...
2010. jún. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

17:57-es.

Köszi az offot!

Persze,biztos igaz amit írtál,csak tudod elég elb.szott ez a társadalom már...Sok fiatal lány elk.rvul,a pasik meg ezt látják inkább ezért kigyúrják magukat,vesznek egy bmv-t,megtömik a zsebüket pénzzel és azt gondolják,hogy nyert ügyük van.Csakhogy nem minden lány erre vágyik,mint pl. én.Nekem fontosabb,hogy szeressen,mint,hogy mennyi pénze van.A pénz nem minden.És igen,lehetett volna már pasim,de nekem nem kell olyan,akiről olyanokat hallani a városban,hogy már a fél városon végigment...


Egyébként,tényleg azt gondolod,hogy nekünk nem kell semmit tennünk?


Kérdező:

Lehet,hogy először fölöslegesen próbálkozol és kikosaraz a lány,de ha nem is próbálod meg,akkor nem lesz barátnőd.Márpedig neked ez a problémád,hogy már vágysz egy lányra,vagy nem?:)

Szóval ne félj kezdeményezni.

Első és második voltam.

2010. jún. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Fke ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy helyes, ha mainstream lesz és beilleszkedik ebbe a lezüllöt társadalomba. Én is vaskalapos vagyok és udvarlok és lovagias vagyok a barátnőmmel. De ez sokkal nehezebb út. És a legtöbb nő azt mondja, hogy a jólnevelt kedves fiúkat kedvelik. De gyakorlatban ez nem így működik. Ha barátnőt akar sokkal könnyebb úgy, ha beilleszkedik. Nem kell lealacsonyodni,de kitaszítottként élni nem egy leányálom. A nők az alfákat jobban kedvelik, mint az omegákat. Légy a társaság középpontja és máris sikered lesz a nőkkel is. Ehhez viszont csatlakozni kell a csoporthoz. Pl. ősközöség: a legjobb vadász szaporodik a legtöbb nővel, a kitaszítottak nak maradt az erőszak, ha tovább akarták adni a génjeiket
2010. jún. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!