Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy férfi aki jó pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy férfi aki jó pár évvel (6év) idősebb nálam de nem ismerem csak látásból. Hogy mondjam el neki hogy tetszik? Vegyem fel msn-en és írjak rá hogy szerelmes vagyok belé? Ez egy jó ötlet? Valami más? 19 vagyok.

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 17:54
 1/8 A kérdező kommentje:
még annyit hogy Te nem röhögnél ki? egy ismeretlen csak úgy rád ír hogy szerelmes beléd?
2010. jún. 1. 17:55
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne rohanj ajtóstul a házba.


Először is lépj vele kapcsolatba, beszélgess vele minél többet személyesen, telefonon, msn-en, ahogy jól esik aztán majd alakul ha neki is tetszel.

2010. jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de mégis miért lépne csak úgy kapcsolatba egy idegennel? milyen "ürügyel" tudnék vele beszélgetni?
2010. jún. 1. 18:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindíg az őszinteség a legjobb út! - írj neki üzenetet, és mondd el, hogy többször láttad már...és szeretnéd megismerni. - Azért ne vallj rögtön szerelmet, hisz nem ismered, csak elképzelsz egy képet... Szurkolok, hogy ő legyen az, akire vágysz :)
2010. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 21 évesen cserkésztem be a mostani férjemet,én

kezdeményeztem!Írtam neki egy szerelmes sms-t,

majd vártam a válaszára!Ő előbb nem válaszolt,mert azt hitte,hogy a barátai ugratják!

Azután egyszer arra bicceztem felé,ő kint tevékenykedett valamit az utcán,ráköszöntem!

Hazaértem,kitettem a telót,vártam az sms-t,tudtam írni fog!

Így lett!Pár napis sms-tünk,majd hétvégén találkoztunk!

És összejöttünk!:)

Azóta is tart a szerelem,2 csemetével fűszerezve!!

2010. jún. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem tudom a számát. név alapján letudom kérdezni?
2010. jún. 5. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Név és cím alapján letutdo kérdezni - ha nincs titkosítva! E-mailt is írhatsz neki, vagy közösségi oldalon...
2010. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne! Szerelmet semmi esetre sem vallj neki elsőnek. Ahogyan azt az előttem szóló is irta, ne ronts ajtóstól a házra! A férfiak amúgy is "megijednek" mikor egy nő ilyet mond nekik, pláne elsőre. A telefonszám, hogy lekérdezed.. hát nekem erről az a véleményem, hogy ez egy kicsit tolakodónak tűnhet, hogy nem tőle kéred el, hanem "lenyomozod". Szerintem közösségi oldalon vedd fel, és ott irj rá. "Szia, sokat látlak xy helyen, szimpatikus vagy, megismerkedhetnénk, ha gondolod" Szerintem ez nem is tolakodó, és burkoltan benne is van, hogy bejön Neked és akarsz tőle valamit:) Nekem is volt már ilyenre példa, én igy csináltam és sokszor randiztunk :)
2010. jún. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!