Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy olyan valakibe vagyok szerelmes akit csak álmomban láttam eddig?

Figyelt kérdés
Legjóképübb fiú a világon, kedves okos, van egy kishuga, iszonyúan szeretem (gondolom ő is engem) csakhogy ez mind álmomban történt. Szerintetek ez egy jel a jövőmre utalva? Balázsnak fogják hívni a nagy Ő-t? Lesz egy huga? A haja Gesztenyebarna lesz? Szeretni fog mindenkinél jobban? Én is őt? Ha kell még Info róla szóljatok!
2010. jún. 1. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
ne olvassá annyi tvájlájtot, inkább hágassad meg magad egy tucat metálossal hétvégén majd azok megmutatják neked milyen az igaz szerelem
2010. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
alapbol álmodban csak olyan dolgokat láthatsz amit már valaha láttál,még ha nem is emlékszel rá de az agyad ott tárolta a képet,az információt, és álmodban mindenfélét össze-vissza rakosgat az agyad :)
2010. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem te inkább csak álmodozol... azt ajánlom inkább nyitott szemmel járj nehogy elmenjen melletted a nagy Ő miközben te az álompasidat várod..
2010. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vannak jósálmok, bár ez nincs tudományosan alátámasztva. de léteznek. elképzelhető, hogy ő az

de az is elképzelhető, hogy egyszer láttál hozzá hasonló fiút vagy már találkoztál vele csak nem emlékszel rá.

2010. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyszer velem is volt ilyen:), nem fogod mnegtaláli úgysem.
2010. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez csak vágyálom..... nicns semmi jelentősége ilyen tekintetben. egyik előttemszóló jól mondta. míg az álombeli nagy őre vársz,addig elmehet az orrod előtt az igazi.
2010. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!