Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, bejönnek az extra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejönnek az extra magas srácok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az olyan fiúkra, akik például a metrón mindenki feje fölött elnéznek, akik miatt nem látsz semmit a koncertből vagy fél mérföldről is észreveszed.

Bőven 2 méter fölött vagyok és tudom, hogy a magas srácok bejönnek a lányoknak, de párszor megkaptam, hogy ez már túlzás, ti is így gondoljátok?



2017. dec. 3. 00:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem semmiképp, mert pici vagyok (158)

A legmagasabb párom 192 cm volt, és az is problémát okozott (na nem minden helyzetben:))

2017. dec. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kissé fura lenne a helyzet, az biztos. Én 172 cm magas vagyok, nekem az a megszokott hogy egy kicsit magasabbak a pasik, szokatlan lenne hogy ennyire magasra kellene néznem. :D Nem mondom hogy bejön, mármint ez nem éppen egy előny nálam, de nem is lenne kizáró ok. Szerintem ez inkább nagyon magas lányoknál lehet előny, akik bőven 180 cm felett vannak.
2017. dec. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel extra alacsony vagyok, ezért picit furán adná ki magát a helyzet :) Főleg két méter felett, számomra túlzás, de egy 180-185 cm magas lánynak biztos tetszene.
2017. dec. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Minél magasabb vagy, annál jobban tetszel minden lánynak.
2017. dec. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem ^^
2017. dec. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 méter felett annyira nem bejövős, de az embertől függ legfőbb. 172 vagyok
2017. dec. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Ezt a magasság mániás csak az extra alacsony srácok terjesztik.


185 vagyok, kb a nők 90%-nak ez ideális méret. Minden alacsony ismerősöm szerint a nők könyörögnek értem, csak azért, mert ekkora vagyok, és ha ő is ilyen lenne, akkor minden ujjára 3 nő jutna (ahogy szerinte nekem is).



A valóság?

Egyedül vagyok, nem bomlanak utánam a nők, a testmagassagom pedig nem valódi előny, inkább csak egy olyan tényező, ami miatt nem zárnak ki rögtön.


Fogd fel így, az 1000 tulajdonságodból ez egy olyan tényező, amit elfogadnak a nők, koncentrálj a maradék 999-re mert önmagában a magasság nem “csajozik” (sőt volt 150 centis barátnőm, ő már engem is túl magasnak tartott, pedig én nem nézek el a metrón mindenki felett)

2017. dec. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Magas srácként kérdezem, mi az extramagas?

18/F

2017. dec. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a magas pasik, mert én is magas vagyok (175 cm). Ettől függetlenül volt már alacsonyabb pasim is.
2017. dec. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!