Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, vagy ne?

Figyelt kérdés

Egy sráccal egy ideje összejárunk szexelni, megbeszéltük, hogy "lesz ami lesz" alapon vágunk bele a dologba, én akarnék komolyabbat is, az ő részéről már ez nem biztos. De kb. szexelni, meg sorozaatot nézni járunk össze.:D

A lényeg, hogy péntek este elmentünk bulizni barátnőmmel és megismerkedtünk pár sráccal, az egyikkel csókolóztam.

Most nem tudom, hogy ilynekor el kell e mondani neki ezt, szerintetek?


2017. dec. 3. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha abban állapodtatok meg, hogy csak szex, de nem össze vissza, csak egymással, akkor szerintem el, de akkor, ha nyitott kapcsolat, bárki csinálhat bármit bárkivel, nem hiszem, hogy kellene.
2017. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan, szerintem te sem az egyedüli vagy nála...
2017. dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Ha csak szexkapcsolat, akkor - érzések híján - elvileg nem szabadna, hogy nagyon megrázza a dolog, szóval mondd el. Ha felháborodik, elég sajátosan értelmezi a "műfajt", de szerintem amúgy is ahány ember, annyiféle értelmezési mód szexkapcsolat esetében :D
2017. dec. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De könnyű vérű lány lehet, Atya ég....
2017. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehetsz*
2017. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!