Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az "beteges féltékenység" ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "beteges féltékenység" ha nem engedem a barátnőmnek, hogy olyan szobába költözzön, ami "csak diáklányoknak", "csak fiatal hölgyek részére" kiadó?

Figyelt kérdés

Még csak másfél hónapja vagyunk együtt, nem akarunk még egybe költözni. De a barátnőmnek új albérletre van szüksége.

Sok hirdetésben viszont, ki van kötve, hogy csak diáklányok, vagy csak hölgyek részére kiadó a szoba, és jellemzően olcsóbban is adják ki a lányoknak. De én semmiképpen nem akarom, hogy a barátnőm egy ilyenbe költözzön. Szimplán azért, mert aki ilyen kikötéseket tesz, és olcsóbban is adja a szobát, csak nő lakjon benne, annak valaki vaj, túró vagy egyéb dzsuva van a füle mögött. Nem véletlenül akar nőt a szobájába, barátnő feelinget akar, érezni akarja egy nő közelségét, perverzkedni akar a gondolatra, hogy egy nővel lakik együtt vagy akár rosszabb esetben egyéb, szexuális jellegű szolgáltatást is akar tőle néha napján.

A saját csajomnak viszont nem engedem meg ezt! Vele senki nem csinálhatja ezt!

Beteges féltékenységnek minősül, ha azt kérem tőle, hogy együtt döntsük el hova költözik és nézzünk ki egy normális hirdetést?

Nem akarok főnökösködni felette, meg nem akarom, hogy azt érezze, hogy én megmondom neki, hova költözzön. De úgy érzem jogos elvárás, hogy a saját barátnőm, ne költözzön egy perverz lakásába..


2017. dec. 3. 16:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem beteges amit kérsz tőle. Én se engedném, hogy ilyesmibe költözzön a párom. Mert ezek általában nem igazán "megbízhatóak". És jobb félni mint megijedni
2017. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

A legtöbb ilyen hirdetésben a szobatárs/lakótárs is lány, és pontosan ezért van kikötve ez a feltétel. Legalábbis a saját szobakeresős tapasztalataimat alapul véve.


Amúgy megérteném, ha igazad lenne, de azért én előbb megnézném a lakást és azt aki hirdeti mielőtt ilyen szélsőséges kijelentéseket tennék.

2017. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Eleve az beteges, hogy uralkodni akarsz felette, és szinte már a tulajdonodnak tekinted. Egy normális kapcsolatban nincs olyan, hogy megengeded vagy sem.

Egy valamire való kapcsolatban ez úgy megy, hogy elmondod a félelmeidet, és megkéred, hogy válasszon inkább más lakást.

2017. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is az a tapasztalatom, hogy ilyen kikötéseknél a szoba/lakás többi lakója is lány. A korkikötés meg azért van, mert nem mindenki örül annak, ha a 80 éves Juci néni lakik vele egy szobában, aki a pokolra átkozza, mert lefekszik a barátjával esküvő előtt!!! Kisgyerekes anyukák is gyakran jelentkeznek ilyenekre, de valljuk be: senki se örül annak, ha 1-2 gyerekkel kell osztozkodnia egy szobán (főleg ha csecsemők, ovisok), mert mindig lábujjhegyen kell járni és a legtöbb már hajnalban kukorékol (akinek nem inge az ne vegye magára). Kik maradnak? Hasonló egyetemista lányok, akik nem szeretnének hím lakótársat/szobatársat.


Van kb 1-2%, akik tényleg azt akarják mint amit leírtál (fantasztikus hirdetéseket lehet találni!), de ők általában közlik is a hirdetésben.

2017. dec. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Oda költözik ahová akar, mivel egy önálló, gondolkodó szuverén lény és nem a te tulsjdonod. Nem kell semmit sem megengedned neki és nem tilthatsz meg neki semmit sem. A véleményedet és a meglátásaidat megoszthatod vele, lehet róla beszélgetni stb., de ez majd az ő döntése lesz. Egyébként én is azt tapasztaltam, hogy az ilyen hirdetések mögött valóban az áll, hogy a lakótárs/szobatárs egy lány és lànyt szeretne maga mellé. Úgyhogy utána kell nézni, érdeklődni stb., nem szabad rögtön elvetni az ilyen lehetőségeket sem.
2017. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Senki ne magyarázza be nekem, hogy csak azért keres valaki női szobatársat, mert az rendszeretőbb. Egy fenét. Egy férfi is lehet ugyanolyan rendszerető. Az korrekt kikötés, hogy ne dohányozzon, ne hozzon háziállatot, ne legyen zajos, bulizós típus és szeresse a rendet. Ez korrekt. De az, hogy fiatal diáklány legyen, az nem egy egyenes ajánlat. Annak genyó van a füle mögött.
2017. dec. 3. 17:09
 7/16 A kérdező kommentje:

ÉS nem, sok esetben nem, vagy nem csak lányok a lakótársai. Tegnap átnyálaztam több 100 ilyen hirdetést, csak hogy képbe legyek, és ilyen 70%-ban van ilyen kikötés, hogy csak hölgynek kiadó. Olyat egy darabot sem láttam, hogy csak férfinak lenne kiadó.

Szóval itt bukott meg az elmélet, miszerint lányok keresnek lány lakótársat. Ennyivel nem lehet több nő a világon :D

2017. dec. 3. 17:15
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha elköltözik a tesóm, én is lány lakótársat keresek majd lányként.


Pasik nem kötik ki, hogy pasit akarnak, mert őket nem erőszakolják.

2017. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne kiadó lakásom,akkor én is így hírdetném meg,de csak azért,hogy elkerüljem az olyan trógerokat,akik heteken belül lelakják,majd fizetni is elfelejtenek,aztán a végén még kitenni is alig lehet őket. Mondjuk én egy egész lakást adnék ki egy vagy több lány,nő részére, ott se lennék,max.akkor mennék oda,amikor esedékes a bérleti díj fizetése.
2017. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Megkérdeztetném vele,hogy miért így adta fel a hirdetést. Esetleg lakik már ott egy lány, vagy azt tervezi-e,hogy több lánynak adja ki.

2017. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!