Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valaki egyszerre 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki egyszerre 2 fiúba szerelmes?

Figyelt kérdés
A volt barátommal 2,5 évig voltunk együtt,de ezen a nyáron bemutatott a barátjainak és az egyikkel hétről hétre jobban közeledtünk egymáshoz,mondhatjuk úgy is h sokkal többet éreztem ÉN iránta,de Ő is viszonozta(csak nem gondolta komolyan).Erről persze senki nem tudott!Aztán 3 hónapra rá elhagyott a barátom,és ebben sok minden közbe játszott...veszekedések,és a féltékenykedés mindkettőnk felől:S .De mára megint sokminden változott,azzal a fiúval akivel nyáron közelbe kerültem,abba szerelmes lettem(még a nyár elején) és mindig azt mondta h nem szeretne tőlem semmit:( És egy nap felmentem hozzá,beszélgettünk,és azt mondta nekem h belémszeretett...és a többit gondolom tudjátok..:D lesmárolt:) De ez nem álom mert egy olyan döntésre jutott h majd minden jön magától.A másik dolog pedig h még a volt barátom iránt is nagyon sokat érzek...és nem tudom mit csináljak(Ő is szeret). Hát így tömören ennyi:( :D
2007. nov. 26. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tök gááz :(( Szerintem hozz feltétlen döntést!!Én az első kapcsolatnál maradnák és a másikat teljesen elfelejteném..Nem tudom..Nehéz helyzetben vagy naa.
2007. nov. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
akivel 2,5évig voltál,sztem őt válaszd.lehet hogy a másik csak azért mondta hogy belédszeretett mert...(hát talán nem őszinte,mondjuk így)de aki újra próbálkozik és szeret téged az igazán megérdemel:Dsok sikert a jó választáshoz
2007. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át, melyik kapcsolat jelenthetne többet. Az ex, jó volt-e vele, még akarod-e azt, amit ő ad, vagy újdonságra vágysz? Egy biztos: Kettővel egyszerre ne, mert akkor két pad közül akár a földre is eshetsz. Na meg a másik, akármelyiket választod, elképzelhető, hogy a másikra többet már nem lesz lehetőséged. (de még akár lehet az is, hogy de...) Szóval jól gondold át!
2007. nov. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hali! en is hasonlo hejzetben vayok! szerintem beszelj a baratoddal hisz regebb ota vagy vele egyutt s ahogy mondod szereted,lehet hogy csak ugymond "a szemed kivanja" a masikat mivel nyaron lettel bele szerelmes...meg amugy sem erdemes ojannal foglalkozni aki csak jatszik veled(a baratod haverja)hisz meg azt sem tudta eloszor mit akar..lehet h neki csak 1 kalandnak szamit...nah hat nem tudom halgass a szivedre aki irant tobbet erzel!
2010. jún. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!