Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soknak számít, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soknak számít, ha a barátnőm előttem 7 pasival élt nemi életet?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, mondthatni teljes boldogságban.

22 évesek vagyunk.

Előttem néhány évvel volt egy 3 éves kapcsolata.

Miután az véget ért, azon kívül volt 2 "kapcsolata" az egyik 3 hónapig, a másik 2 hétig tartott.


Arra lennék kíváncsi, hogy ez a 7 személy átlagos, vagy átlagon felüli.

A többi nem vadidegennekkel volt, hanem előtte megismerte őket jobban.


Tudtommal egy éjszakás kalandjai nem voltak.


Korrekt véleményeket várok!


2017. dec. 4. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem tök mindegy? Én meg sem kérdezem a barátnőmet mennyivel volt, jobb nem foglalkozni vele. Ő sem tudja hány csajjal voltam előtte.:D
2017. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ilyen esetben nem probléma. Sok emberre jellemző nemtől függetlenül, hogy egy komoly kapcsolat vége után "megőrül" kicsit, és fájdalomcsillapítóként belemegy pár komolytalan kapcsolatba. Ettől nem lesz senki ribi szerintem. Sőt igazából az látszik rajta, hogy kapcsolatorientált, hiszen nem feküdt le kötöttség nélkül senkivel. Plusz őszinte veled és nyit feléd, hiszen elmondta ezeket őszintén. Ha jól megvagytok akkor ne foglalkozz azzal, hogy előtted hány emberrel feküdt le.
2017. dec. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok.
2017. dec. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
bnőd magánügye. Örülnél h nem kell nagyon tanítgatnod. Másfelől meg mit vártál? APáca lesz vagy mi? Ugyanmár...
2017. dec. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"1 éve vagyunk együtt, mondthatni teljes boldogságban"


Ezért aztán gyorsan kell valami amibe beleköthetsz.

2017. dec. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Sok. A barátnőd hozzá kellett volna, hogy menjen a 4. pasihoz, és leélni vele az életét. Ha jó, ha nem jó.

Legalább veled már nem találkozott volna.


Ha ennyire aggódsz a híre miatt, akkor legalább te vedd el feleségül! Gondolj bele: ha emiatt szakítasz vele, akkor a következő pasija a 9. lesz. 9!!! Atyaég!

Jobb ezt elkerülni.

2017. dec. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Es akkor kerdezd meg tole, hogy ebbol hany hulyitette be, ebbol mennyi akart valojaban csak szexet... es mennyi volt az, aki csak arra volt, hogy elfelejtse az exet, de kozbe rajott, megsem lepett tul rajta es inkabb szakitott.
2017. dec. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Sok egy 22 éves lánynak, akár hány évesen is veszítette el a szüzességét.
2017. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy 7-ről tudsz.

A teljes igazságot meg csak a barátnőd tudja.

2017. dec. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen feküdtem le ennyivel. Teljesen rendben van.
2017. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!