Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova teszik a lányok esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova teszik a lányok esküvő után az eljegyzési gyűrűt?

Figyelt kérdés
2017. dec. 4. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Hagyományosan az eljegyzési gyűrű kerül a másik kézre házasodáskor. De feltételezem, ha van kísérőgyűrű, akkor az.
2017. dec. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ahova éppen gondolják. Van, aki látható helyre rakja, én nem vállalnám be, hogy szem előtt legyen egy ilyen értékes dolog, pláne hogy gyakran van átjáróház nálunk. Szerintem a legkézenfekvőbb valami fiók vagy ilyesmi, ahol el is van dugva, de nézegetni is lehet ha éppen nosztalgiázós kedved van.
2017. dec. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Leginkább zálogba hogy ki tudják fizetni a méregdrága lakodalom törlesztőrészletét.
2017. dec. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az édesapámékét tudnám elmondani. Annó a házasság után a munkájuk miatt nem tudták hordani. Ezért egybe rakták a két gyűrűt (össze fonták) vagy nem is tudom, és a legeslő közös csésze készlet utolsó darabjába tették bele, az összes emlékük darabjaival, és felrakták a konyhai pult legfelső polcára.
2017. dec. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
en hordom, a bal kezemen:)
2017. dec. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A zolnis fiókba
2017. dec. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
zaci
2017. dec. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem èrtem a kèrdèst. Ha valaki utàna màr nem hordja akkor mi a fsznak?
2017. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!