Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb egy hónapja mentünk szét a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb egy hónapja mentünk szét a gyerekem anyjával és közeleg a karácsony. A gyereknek mindenképp venni fogok ajándékot, az anyjának is illik ilyenkor?

Figyelt kérdés
2017. dec. 5. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt te tudod. Vigyél valami édességet. Sokba nem kerül, de egy gesztus.
2017. dec. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan váltatok el? Milyen a kapcsolat? Én adnék valami apróságot, a gyereknek is jó, ha látja, törődsz még az édesanyjával és nem szűnt meg számodra létezni.
2017. dec. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes dolgozni azon, hogy jó maradjon a kapcsolat, a gyerek érdekében. Én adnék valamit mindenképp.
2017. dec. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem haraggal váltatok el, nincs gyűlölködés, akkor mindenképp egy jó gesztus, valami apróságot adni neki.
2017. dec. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem haraggal váltunk el, de nem vagyunk túl jó viszonyban sem. Csak a gyerekről beszélünk mikor beszélünk. Egyébként 15 hónapos gyerekről van szó és szerintem ő még nem igazán érti, hogy mi történt köztünk.
2017. dec. 5. 10:19
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő a nő, tehát még hosszú évekig az ő jóindulatán múlik, láthatod-e a gyereked gyakrabban a szokásos két hetente egy alkalomnál. Ha fontos számodra a gyereked, nagyon ajánlott jóban lenni az anyjával.
2017. dec. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Bennem tuti felcsillanna a remény, hogy újra akarja kezdeni velem az ex. Számomra azt jelentené az ajándék, hogy még szeret a másik. És utána borzasztó dühös és csalódott lennék, amikor kiderül, mégsincs így. Úgy érezném, szórakoznak velem. De Te ismered az exedet, Te tudod, lenne-e félreértés egy ilyen gesztusból.
2017. dec. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha te hagytad el, akkor semmikép se, mert csak ront a viszonyotokon. Simán köszöntsd fel és kész. Más esetben vegyél neki valami apróságot.
2017. dec. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ő hagyott el engem, megkért, hogy ne vegyek neki semmit mert neki nem lesz rá pénze, hogy nekem vegyen valamit és ezért ő rosszul érezné magát. Én természetes dolognak tartom, hogyha megyek valahová vendégségbe, pl jelen esetben látogatni a fiamat akkor viszek mindenkinek valami apróságot. Számomra fontos ember még a mai napig hiszen ő neveli a gyerekem tehát semmi féle hátsó szándék nincs ebben, hogy veszek neki egy könyvet pl karácsonyra.Nálam természetes dolog, hogy megajándékozom azokat az embereket akik fontosak az életemben.
2017. dec. 5. 18:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, de ő megkért, hogy ne tedd. Ha nem akarod kellemetlen helyzetbe hozni, nem viszel neki ajándékot, hanem mondjuk veszel egy üveg bort vagy valami jó csokoládét, mint vendég és nem karácsonyra.
2017. dec. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!