Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a barátnőd minden nap életuntan, összetörve menne haza mert utálja a munkahelyét?

Figyelt kérdés
Egy gyárban robotmunkás, 6-2ig, teljesítménybérben dolgoznak, ha a hónap minden napján sikerül normát teljesítenie akkor kap kézhez 105 ezret. De ilyen ritkán van, gyakran vannak selejtes alkatrészek, vagy összerakhatatlan dolgok, így volt már olyan hónap, hogy csak 60-at kapott. Más munkalehetősége nincs, érettségije, eladói végzettsége van, de nem szeretne hétvégén, meg több műszakban, estig, 12 órában stb. dolgozni. Fontosabb neki az együtt töltött idő, a közös programok, hogy mindig tiszta lakással, és vacsorával várjon. Szeretne munka mellett elvégezni valamilyen okj-s tanfolyamot, amit részletfizetéssel lehet törleszteni. De mivel a fizetése kevés, és mindig bizonytalan összeg, így csak támogatással tudna belekezdeni, amit tőletek várna. Ha amúgy közös kasszán vagytok, ti megtennétek ezt a barátnőtökért, hogy összébb húzzátok a nadrágszíjat mondjuk 1 évig? De mivan ha ugyanúgy nem tud majd elhelyezkedni, és kidobott százezrek lesznek? Egy tanfolyam sajnos nem sokat ér a mai világban, ha van belőle egyetemi képzés is. Egyetemire nem veszik fel a ponthatárok alapján, nincsenek meg hozzá a képességei sem, és 26-29 évesen inkább már egy biztos munkahelyen, a családalapításon gondolkozunk. Ti mit tennétek?
2017. dec. 5. 15:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Azt mondanám, hogy váltson munkahelyet.


Amúgy a húgom is eladó és sok helyen már kinyalják a seggüket, mert akkora munkaerő hiány van. Pont hogy élni kéne a lehetőséggel és munkahelyet váltani. Ha az sem tetszik, onnan is el lehet jönni és máshová menni.


"De mivan ha ugyanúgy nem tud majd elhelyezkedni"

Elvileg te vagy a férfi, nem? Legalább te merj jobban kockázatot vállalni, ne mindig a biztos foshoz ragaszkodni.

2017. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki a maga szerencséjének a kovácsa. Tanulni kellett volna, és akkor most nem 100 ezerért robotolna. És akkor még le is húzná a párját anyagliag, mert rájött, hogy ez így szívás.
2017. dec. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

"De mivan ha ugyanúgy nem tud majd elhelyezkedni, és kidobott százezrek lesznek?"

Egy haverom járt így. Finanszírozta a barátnője tanulmányait, majd miután a csaj befejezte, otthagyta őt. Addig persze mézes-mázos volt.

2017. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Ujj munkahely
2017. dec. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%

Én támogatnám a páromat, hisz ezért is vagyunk együtt.

Nadrágszíjat nem kellene húzni sehova, mert ha úgy van, akkor egyedül is normális keretek közötti életet tudok nyújtani, viszont ha ez nem lenne így, akkor is megtenném, hisz ez nem élet, amit jelenleg a barátnőd él.

2017. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Bence_ ***** válasza:
93%
Érettségivel simán eladó mondjuk egy Aldiban és sokkal jobb hely mint egy szalag.
2017. dec. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Pedig jobban járna a saját tanult szakmájában, mint szalagmunka mellett.

Egyébként ezek szerint a gyári munkán belül is hatalmas különbségek vannak. A legmocskosabb az, ahol teljesítményben dolgoznak. Egy normálisabb gyárban 2 műszakban simán meg lehet keresni a 130-at.

Váltson minél előbb!


Ha ennyire boldogtalan, és van olyan szakma amit szívesen csinálna, akkor mindenképp érdemes továbbtanulni, de csak úgy a vakvilágba nem lenne jó szórni erre a pénzt, ha nincs konkrét elképzelése.


Neked nem kötelességed az ő tanulását finanszírozni, de ha közös jövőt terveztek akkor ez nem is olyan nagy áldozat szerintem.

2017. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
De mi az amit szivesen tanulna ? Arra mekkora kereslet van ?
2017. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23%

Én már túl öreg vagyok, hogy naiv legyek.

Az ilyen tehetetlen nőt kivágnám, mint a macskát.

Kifogás az van.

A helyzet valójában az, hogy büdös a munka.

Folyamatosan délelőtt dolgozik, meg se szakad. De nem jó... Tipikusan az a proli pitsa, akinek az az álma, hogy napi 2 óra irodai "munka" kéne, havi nettó 500 ezerért. Minden más "robotmunka" meg xar.

Gyerek is azért kell, hogy három évig otthon vakarja a se.ggét.

Az csak a duma rész, hogy együtt töltött idő, meg tiszta lakás. Tudod, ezt más nő több műszakos munkarend és három gyerek mellett is tudja nyújtani.

Aki pedig jelen pillanatban eladóként nem tud elhelyezkedni, az nem is akar. Mit szeretne tanulni? Dolgozni ugyanis mindenhol kell.


Úgyhogy nyugodtan pontozz le, de én kiraknám a csajt, és keresek egy életrevalót, aki ennyi idősen nem azon tipródik, hogy mi lesz ha nagy lesz, meg nem kell nyugdíjas koráig támogatni anyagilag.

2017. dec. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Én is állandó délelőttös vagyok pár hete, és azért kerestem ilyen munkahelyet mert én megfogok csinálni egy magasabb végzettséget amire össze gyűjtöm a pénzt először közbe délután már előre tanulok rá, olvasok róla és olyanokat gyakorlok amikből már vizsgáztam. Képezni fogom a saját pénzembol.


Nem ertem miért kene neked fizetni? Vagy max úgy ha vissza adja. Vagy miért nem gyűjti össze először? Minden hónapba félre tesz 10-20at, és ne mondd hogy ez képtelenség. Én mikor a jogsit csináltam arra is minden pénzem elment, viszont nem tudtam magamnak enni egy ruhát se! De ez van, valamit valamiért..

Meg azt se ertem miért nem megy el másik helyre, két szak se vészes abba is dolgoztam. Meg eleve hogy lehet ilysn cégnek dolgozni aki minimálbért se fizet?!! Eleve ez törvényes?

2017. dec. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!