Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Hogy fogadnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Hogy fogadnátok, ha egy férfi megjegyezné, kissé csórónak látszotok?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk megjegyezné, csinos vagy amugy, csak kissé szakadtan festesz. (Látszik a kor a ruháidon)
2017. dec. 5. 18:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Ilyet nem jegyzünk meg. Más anyagi helyzetéhez pont annyi közöd van, mint az egészségéhez. Ha ápolatlan lenne, zsíros a haja, le lenne pattogva a körömlakkja, arra sem tehetsz megjegyzést. Ha ezek zavarnak, ne is közeledj hozzá.
2017. dec. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Az nem férfi.
2017. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elkönyvelném hogy a pasi egy paraszt a szó legnegatívabb értelmében és többet nem keresném a társaságát. Hogy ott helyben mit reagálnék nem tudom valószínűleg egy hát kösz-el megoldanám és rövidre zárnám a témát és hamarosan a beszélgetést is.
2017. dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanék semmit, csak várnám a bővebb kifejtését, hogy ez miért fontos, vagy miben befolyásolja az ő életét.
2017. dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Egyértelmű, normális pasi ilyet nem jegyez meg. De hqa megjegyezné minden nőnek kegyetlenül rosszul esne, rombolná az önbizalmát, még akkor is, ha nem érzi magát csórónak és szakadtnak.


Ha már kapcsolatban vagytok és azt mondaná kedvesen ,hogy szeretné ha nőiesebben öltöznél,jól állna Neked,és időnként meglepne egy-egy ruhadarabbal, másabb lenne valamivel.


Az,hogy egy nő jól öltözködjön nemcsak ízlés, pénz kérdése is. Még ha turiból is teszi ezt.

2017. dec. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Megszakítanám vele a kapcsolatot, ha így mondaná, ahogy leírtad.


Szerintem is más, ha valaki kapcsolatban céloz rá, hogy tetszene neki rajtam pár új, nőies ruha.


N23

2017. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Az egyenjogúság nevében ilyet csak nő jegyezhet meg férfiról. Még akkor is ha tudja nem így van. True story :) Igaz, ő nem a kor miatt jegyezte meg, hanem azért mert nem menő, divatos a cucc.
2017. dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7 szóval....mivel egyszer egy másik nő neked leszólta a stílusodat, ezért más lehet akkora paraszt, hogy megjegyzést tesz más anyagi helyzetére?

Itt tökmindegy a felek neme, ilyet nem mondunk és kész.

2017. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kb. teljesen hülyének nézném, ugyanis ha valaki, akkor én igényes vagyok az öltözékemre, és nincsenek kopott, elnyútt ruháim. Ja, és persze ez lenne az utolsó dolog, amit valaha is mond nekem. :)
2017. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Sehogy ,pofán röhögném ,aztan othagynám.

n25

2017. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!