Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A szituáció a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bubba210 kérdése:

Mit tegyek? A szituáció a következő. Fél éve mikor még én is kapcsolatban éltem összeismerkedttem egy férjes asszonnyal, szeretői viszony volt van köztünk. Eltelt kb két hónap és bevalotta hogy belém szeretett.

Figyelt kérdés
Nekem azóta már nincs párom és én is egyre jobban szeretem. Minden nap reggeltől estig írogatunk, hívjuk egymást ha tud beszélni. De sajnos messze vagyunk egymástól így a találkozók ritkák Minden nap elmondja hogy mennyire szeret, és milyen jó velem, de kijelentette, hogy soha nem fogja elhagyni a férjét. Mit tegyek? Hagyam az egészet, vagy várjak arra higy mégiscsak belátja higy mi a jó neki
2017. dec. 5. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez így tökéletes, persze ha állandó partnert szeretnél, akkor variálni kell. Azaz vagy megtartod vagy szerzel helyette állandót, vagy mindkettő.
2017. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Várni várom de egyre nehezebben viselem. De ahogy mutatja ő is. De akkor mire vár
2017. dec. 5. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
A férje vafy tele van lóvéval, vafy elkezdték feképíteni a sz.arvárat. Magyarán soha nem lép ki magától a kapcsolatból. Vagy elfogadod a s teretői státuszt vagy faképnél hagyod.
2017. dec. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2017. dec. 5. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy valami lóvé van a dologban,azért nem hagyja ott.
2017. dec. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te csak szerető maradsz aki ugrik ha kell és teljesíti minden kívánságát.A férjét meg nem hagyja el mert biztos tele van lóvéval.Én is jártam már így.Ilyenek csak dugásra jók.
2018. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!