Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem egy norveg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy norveg ferfi, megeri belevagni egy kapcsolatba, ha o nem itt el?

Figyelt kérdés
2017. dec. 6. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell mérlegelned, nem nekünk.
2017. dec. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy mire hajtasz?


Ha csak egy jó szexre, vagy egy jó kis rövid távú kapcsolatra, akkor megéri.


Ha kizárólag hosszú távon gondolkodsz, akkor már nem biztos.

2017. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A legrosszabb ***** válasza:
0%
Mármint ilyen értelemben "norvég"? [link] 😂
2017. dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor vágnék bele, ha terveznék Norvégiába költözni.
2017. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy amerikai férfival vágtam bele kapcsolatba. Ha nem tudnám hogy Európában akar élni hamarosan, nem mentem volna bele.
2017. dec. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kérdés, hogy te tetszel-e a norvégnak?

norvégia európa egyik leggazdagabb, legjobb életminőségi mutatókkal rendelkező országa.

állj neki norvégul tanulni, keress munkát kinn, attól óvnálak, hogy gazdasági függőségben élj a norvéggal.


dolgozz, tanulj, legyenek tartalékaid, bárhogy alakul, haza tudj jönni.

2017. dec. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, nem veszthetsz sokat. Oslo kb. 2.5 óra repülővel. A norvég férfiak jó arcok, a skandináv kultúra üdítően más, mint a magyar, a nagy jólét miatt (is).


Azt tudnod kell hogy ott nyitottak a távkapcsolatra is. Számtalan eset van, hogy Skandináv országokból összeismerkednek neten orosz, lengyel, fülöp-szigeteki, stb lányokkal, kiutaznak, összeismerkednek stb. és sokszor feleségül veszik őket.

Vannak ezek között a hapik között akik durván pszichés esetek és azért nem találtak normális nőt, és visszaélnek az új asszonykával. De bőven vannak akik rendes, normális emberek, és a netes ismerkedést természetes lehetőségnek nézik.

Szóval azért óvatosan, de egy próbát abszolút megér.


Én egy dán sráccal jöttem össze pár éve. Most a vőlegényem. Ideköltözött, sokat megyünk Dániába a családjához, olcsó a repjegy. :) Most vettünk lakást együtt.

A különbség a magyar átlaghoz képest elképesztő. Nem a pénz miatt, én többet keresek :P De a mentalitás nagyon bejön.

2017. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!