Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elengedni? 20L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elengedni? 20L

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem a legjobb barátonba már egy éve, után kb rögtön be is vallottam neki,mondván,”sosem tudhatod”.

Nos...azt mondta olyan vagyok mint a huga, neki ez velem nem megy, most sok a problémája az életében,de talán majd egyszer működhet,de most bics,de nem....

Szóval visszautasítás, kamu dumák.

Barátok maradtunk, sőt,azóta ,elmondása szerint: “te vagy a legeslegjobb barátom”

Tudom,én is hülye vagyok,mert belementem,hogy maradjunk barátok. Túl fájdalmas lett volna elengedni. Hetente találkozunk kettesben, kajálások,mozi,stb.

Most érkeztem el ahhoz a ponthoz,hogy nem bírom tovább.

Miután találkozunk és hazaérek,az első dolog,hoy 2 órát zokogok a fürdőszobában,hogy miért nem vagyok elég jó neki.

Most tartok ott,hoy nem érdekel,hogy a legjobb barátom,az egyetlen,akinek mindent elmondok,aki megnevettet ha élni sincs kedvem,de el kell engednem,mert tönkreteszem magam.

Tudnáktok valami tippet adni,hoy helyesen döntottem,vagy mégis hogyan engedjem el?:(

Mert fogalmam sincs mit tegyek vagy hogyan csináljam.:(

29L



2017. dec. 9. 12:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kicsit osszezavarodtam, 20 l vagy 29l?

Amugy probalj meg uj emberekeet megismerni, az eltereli a figyelmed.

25F

2017. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezekre a dolgokra mindig a legjobb az őszinteség.

Mond meg neki hogy te szerelmes vagy belé és össze van törve a szíved hogy nem vagy neki elég jó, és mindketőtök érdekében jobb ha elválnak útjaitok.


Lehetséges-- hogy erre ő ledöbben majd és rádöbben hogy szeret..



De meg kell lépned, és 100% hogy lesz olyan aki nagyon fog szeretni és te is őt ha úgy adódna..

2017. dec. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hogy hogyan azt nem tudom de nincs más választásod. Ha nem is örökre de egy darabig muszáj. Egyik barátomnál volt hasonló szitu, ő képes volt megtenni és jól tette.
2017. dec. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a történetem, csak nem cserével.

Én akkor eltaszítottam magamtól, mert már nem bírtam elviselni ezt. A fellángolásom elmúlt, viszont utána még szarabbul éreztem magam, mert ő igaz barátnak gondolt és ő őt nagyon bántotta ez a családódás. Igen egy hülye voltam és saját beszűkült érdekemet láttam... Utána nem beszéltünk 8 hónapig. Hogy sikerült felejtenem? napi 14 óra munkákkal, elkezdtem edzeni egyszóval elfoglalni magam... azóta se kezdeményeztem senkinél.

8 hónap után előző héten találkoztam vele,egy buliba, az akkori reakciójával teljesen össze is zavart, azóta keres online is de én már nem merek ebbe belevágni még egyszer...

2017. dec. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

*20

Elírtam

2017. dec. 9. 13:38
 6/15 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam,hogy elmondom neki,nem tudok kiszeretni belőle és kell egy kis idő...

Csak az a legrosszabb,hogy ő azt hiszi,én már túltettem magam az egészen és elfogadtam,hlgy csak barátok vagyunk. Ugyanis előtte nem mutatom,hogy nekem milyen sz*r ez az egész...

2017. dec. 9. 13:41
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Mond meg neki, nem szeretnél vele érintkezni, amíg nem zártad le ezt magadban, majd szüntesd meg vágyad.

Ha e állapotban maradsz, addig fog erősödni önkínzásod, míg már kénytelen leszel cselekedni. Ne tartsd fel saját fejlődésed. Lásd, hogy muszáj változtatnod, akárhogy is.

2017. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mond meg neki ne szüntesd meg a vágyad légy őszinte mond el az igazat utánna neked is könnyebb lesz és aztán vagy egymás felé visz az út vagy uj lappal kezdhetsz te is.


Nem jó az önáltatásban mellette mardnod.

2017. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Na találkoztunk is délután és elmondtam.

Elsírtam magam sajnos,nem tudtam visszatartani.:/ szorosan megölelt és kb ő is majdnem sírt.

Sz*r ez így,de majd biztos jobb lesz:/

2017. dec. 9. 18:06
 10/15 anonim ***** válasza:

Nézd, rohadt nehéz, az első néhány hét iszonyúan fáj, de csakis így lehetsz szabad és újra kiegyensúlyozott és csakis így adsz esélyt annak, hogy olyan ember kerüljön magad mellé, aki megérdemel téged!

Minden napot, amit így töltesz, elvesztegeted azzal, hogy olyan ember után sírsz, aki a kisujjad sem érdemli! Ennél te többet érsz, minthogy csak parkolópályán keseregj! Hajrá!


29/N

2017. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!