Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első kommentelőnek igaza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első kommentelőnek igaza van szerintetek?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


"Egy elsőre nem vonzó külsejű embert is tarthatsz egy idő után vonzónak, ha a jelleme megszépíti őt."


De hát ez hogy lehetséges hogy mondjuk kép alapján nem tettszik neked de mégis találkozol vele?


2017. dec. 9. 12:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen, találkozón szimpatikussá válik kép alapján meg nem volt az.

Vagy kép alapján szimpi, élöben meg nagyon nem az.

2017. dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha úgy állsz hozzá, hogy a külső egy dolog, a jellem meg másik, akkor segíthet. Ha előre eldöntöd hogy a külseje miatt nem fog kelleni, akkor fejre is állhat...
2017. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem igaza van.

Nekem sose jottek be ezek a ,,sose talalkoztunk meg randizzunk hetekig aztan jojjunk ossze” tipusu ismerkedesek.

Igen is jo az, ha mar regebb ota ismered az illetot, akar munka , akar barati/rokoni tarsasagbol. Tudod, mire szamithatsz. Szerintem ezekbol lesznek a legjobb kapcsolatok. A par hetes randi alkalmaval szult paroknak kesobb bujik ki a szog a zsakbol, honapok esetleg evek elteltevel. Addig persze,hogy mindneki a legjobb pofinat mutatja a masiknak, ami valojaban nem is o.

2017. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%
Nincsen igaza!
2017. dec. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igaza van abban az esetben, ha már ismerik egymást semleges közegből, tudják milyen a másik igazából. Neten mindenki azt mond magáról amit akar, nem tudod meg milyen más emberekkel. Szerintem tetszhet meg olyan ember akivel pl munka, hobbi folyamán megismerkedtél, összebarátkoztál, de nem vonzódtál hozzá kezdetben. Mondjuk én az olyan embereket nem értem, akik csak akkor beszélnek a másik nem tagjaival, ha kapcsolatot vagy szexet akarnak tőlük. Nem tartom jónak a társkeresőket sem, nem ismered meg a másikat, csak egy olyan képet látsz róla amivel el akarja adni magát.
2017. dec. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Diavolino44 ***** válasza:
12%

Ne keress logikat a nok gondolkodasaban, egyik nap ezt gondolja, masik nap pont az ellenkezojet. Sokkal inkabb jellemzi oket az erzelmi elfogultsag. Pl romanitkus filmek nem a ferfiak koreben nepszeru.

Az erzelemek jonnek mennek. Most azt gondlja, hogy az a jo ha baratok lesznek eloszor. Ra ket ev re meg egy olyan pasiba lesz szerelmes akivel a buszon egyutt nyultak le egy leesett sapkaert, s hirtelen egymasba gabalyodtak.


Az itt panaszkodo sracok nagy reszenek van barati kore, s azon keseregnek, miert csak baratkent tekintenek rajuk, a csajok. S hidd el ebbol van a tobb.

Nem mondom, hogy a kedve,aranyos, intelligens srác karaktert el kelldobni a francba.

De mi az a top3 tulajdonsag egyike amit itt millioszor leirtak mar a nok.

Ez a magabiztossag/celtudatossag!

Mennyire tunik magabiztosnak es celtudatosnak az a ferfi aki honapokon at baratkozik. Az maximum megalkuszik, ha tenyleg tetszik neki a no. Vagy ha nem igazan tetszik neki, de osszejonnek akkor meg lo helyett jo a szamar is. Jelentkezzen az a no aki szeretne szamar lenni.

2017. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

Már rég megtanultam, egy kép lehet nagyon csalóka.

Volt olyan, kép alapján, utcán inkább át mentem volna a másik oldalra.

Nem randi, más végett találkoztunk személyesen és alig fél óra múlva, igen szimpatikus lett.

2017. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ez abban az esetben igaz, ha már alapból is minimum “elfogadhatónak” gondolom az illető külsejét. Akkor tényleg megszépítheti a jó belső, de egy alapból csúnya pasinak esélye sincs.
2017. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%
Orbitális nagy baromság, hogy barátságból/ismeretségből alakul ki majd kapcsolat, felesleges ilyenben hinni.
2017. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

Jaguár, velem pont ez történt. Még jó, hogy nem csak az a világ létezik, amit te látsz.


Ismertük egymást egy ideje, utólag kiderült hogy kb ugyanakkor tetszettünk meg egymásnak, de mindketten azt gondoltuk, hogy a másik csak barátkozni akar. Aztán én jeleket adtam ő meg vette őket, és összejöttünk.

2017. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!