Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez az érzés 25 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez az érzés 25 évesen?

Figyelt kérdés

Eddig mindig úgy éreztem, hogy ráérek még a családalapítással, de ahogy betöltöttem a 25-öt, előjött ez az érzés, hogy ideje lenne megállapodnom. Ha nem is most rögtön, de 1-2 éven belül szeretnék férjhez menni és gyereket szülni, pedig eddig mindkét gondolat valahogy olyan távolinak tűnt.

Ez normális vagy bekattantam? Azt hittem ez az érzés inkább csak 30 felett szokott előjönni. Nektek van/volt ilyen?



2017. dec. 9. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek máskor jön elő ez az érzés, nincs erre szabály.
2017. dec. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális. De az 1-2 éven belüli férjhez menetelnek és gyerekszülés sikerének az esélye elég kevés.
2017. dec. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Miért az?


Nekem az a fura, amikor valakik együtt vannak ilyen 4-5 éveket gyerekvállalás nélkül (úgy, hogy egyszer majd akarnak egymással, azt mondják).


Azért gondolom ezt, mert a rózsaszín-ködös, pillangó-gyomros, nagy szerelem úgy is elmúlik max annyi idő után. És ilyenkor az emberek akkor maradnak együtt nagyobb eséllyel, ha a kezdeti őrült szerelem átalakulhat egyfajta családi szeretetté, mint amit mi is látunk a szüleinknél, nagyszüleinknél évtizedek után. Mert senki nem úgy szerelmes 5-10-20 év után, mint az első évben. Csak ez miatt.

2017. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális 25 év felett. Én amúgy is a fiatal szülést támogatom. Az én anyukám is fiatalon szült. A tesómmal 11 ev van köztünk, őt is fiatalon, 30 évesen szülte. En 19 éves vagyok, 22 éves leszek, mire elvégzem az egyetemet. Szeretnék utána 2-3 éven belül gyermeket.
2017. dec. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, jó hogy nem vagyok egyedül ezzel! :)


Egyébként van barátom, csak még egyelőre nem jött szóba a családalapítás téma nálunk. Mármint már az elején megbeszéltük, hogy majd szeretnénk családot mindketten, de nem a közeljövőben. Nem akarom ezzel elijeszteni. Fél éve vagyunk együtt.

2017. dec. 9. 13:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem elijesztés. Gondolj bele ha nagyon más dolgokat szeretnétek: Lehet ő saját magának 35 évesen is el tudna képzelni gyereket, ezért most nem akar. Ha az ilyet nem beszélitek meg, abból csak az lesz, hogyha nem vagytok egyformák, akkor nem most, hanem pár év múlva szakítotok és akkor meg azt fogod érezni, hogy elpazaroltál pár évet (ami teljesen igaz lesz).


Megmondhatod neki őszintén is, hogy nem azért kérdezed a gyerekekről, mert a következő fél évben akarsz már, hanem hogy mert ha összeilletek és jól megvagytok, akkor mostanhoz képest 1-2 év múlva már családot lehetne alapítanotok.

Ha ez megijeszti őt, akkor nem benned van a hiba ebben, vagy te ijesztetted őt el. Hanem csak ő nem akarja ezt, nem áll készen erre és rohadt különbözőek vagytok ezért mást kell keresni. Olyat, akivel ez az alapvető vágy beteljesíthető.


Sok ember minél több időt töltött az adott párkapcsolatban, akkor egyre nehezebben veszi rá magát a szakításra, amikor közben látja hogy ez rohadtul nem fog működni hosszú távon. (Csak halogatják a dolgot igazából.)

2017. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!