Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavar hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar hogyha a barátnőtöket nem érdekli a foci, és nem tud róla sokmindent?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha a barátom épp meccset néz és épp nincsen jobb dolgom illetve szeretnék mellé bújni, akkor én is nézném (vagy bambulnék a képernyő irányába). :D

2017. dec. 9. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Az zavarna, ha nem engedné, hogy néha megnézzek egy- egy meccset. Szerencsére a párom megkedvelte mellettem, sőt még terhesen eljött velem Fradi meccsre, 3 fokban. Pedig le akartam beszélni róla 😀
2017. dec. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Heart of Darkness ***** válasza:
Nem zavarna. Én sem követem már manapság annyira mint régen.
2017. dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem zavarna. De én nem is nézek focit. Nem köt le..

F

2017. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, mert utálom a focit.
2017. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem zavar hiszen nem mindenki erthet ehhez a sok intelligenciát nem igénylő sporthoz.
2017. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ma még vannak igazi meccsek-focisták? Úgy tudom csak díszfatok rohangálnak milliókért:DDD
2017. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem erdekel a foci meg egyeb baromsagok. :) szoval nem zavarna.
2017. dec. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem zavarna (ha lenne barátnőm), mert már nem szeretem annyira a focit. :D Viszont kézilabda fan vagyok, de az sem zavarna ha nem lenne a témában tájékozott. :D Amúgy is a kézi sokkal pörgősebb, lehet megszeretné :P


Az exem sem rajongott érte annyira, de a foci EB magyar vonatkozású meccseit végig izgultuk közösen. :)

Csajos BL Final Fourokra kéziben már nem jött el velem :(


:)

2017. dec. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, örülök hogy senkit nem zavarna :D. Amúgy az EB-t tavaly én is nagyon lelkesen néztem :)
2017. dec. 12. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!