Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthoni sztriptíz műsort...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthoni sztriptíz műsort valaki próbálta már?

Figyelt kérdés
Vagy valami táncikálást ? Van önbizalmam,de kissé félek.Hogy nem lesz olyan amilyennek szeretném,kellene egy keográfia ehhez,meg milyen zene legyen ami feltüzel egy pasit ? Még ilyet nem csináltam,túl vagyok a 30-on,de szeretném,és ötletek jól jönnének :) egy széket mindenképp igénybevennék...
2017. dec. 9. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk párom gyakrabban csinál ilyet mint én, pedig ő a férfi.. :D Én is próbálkoztam párszor, hatalmas röhögés lett a vége, mert nem vagyok ez a szexizős fajta.. De a szex utána is jó volt, legalább röhögtünk egyet. :D

Egyébként a google a barátunk, én találtam pár jó cikket anno, de már nem találom egyiket se sajnos. Vagy youtube-os videókat biztosan találsz. Szerintem ez egy olyan dolog, amit nem lehet rosszul csinálni.

2017. dec. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mikeXxX ***** válasza:
Szerintem ezt mindenképp egy kedves gesztus ami nem lesz viszonzatlan gondolom a férfi részéről ha kicsit is értelmes szerintem keress videot a neten kicsit gyakorolj aztán hajrá ! 38f
2017. dec. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!