Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan fogja tölteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan fogja tölteni az idei karácsonyt? Kinek milyen az ideális karácsony?

Figyelt kérdés

2017. dec. 9. 18:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
45%
Én munkával terveztem tölteni.
2017. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
60%
Munkával. Amúgy meg nem érdekel a karácsony. Manapság csak a vásárlási őrületről szól, semmi másról.
2017. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%

Dolgozok. Halistennek!

Kibujok a folsoleges rokonlatogatas alol.

2017. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
64%
Nem szerettem a karácsonyt. Aztán kitaláltam, hogy olyankor kell lelépni egy kis wellness- re. Azóta tök jó, a kötelező családi köröket előtte gyorsan letudjuk, aztán jöhet a nyugalom.
2017. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Heart of Darkness ***** válasza:
52%

Egyedül. Ha lehetne akkor dolgoznék, de sajnos értelmetlen lenne.


Az ideális karácsony az lenne számomra, ha közösen tudnék zavartalanul eltölteni a barátnőmmel pár napot filmezve, beszélgetve finom kaják társaságában vagy ide-oda kimozdulva pl egy sétára. Este pedig szexel zárva és együtt alvással.

2017. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
36%

Magányosan, párom dolgozik.

Nem zavar, mert a karácsony, semmit nem jelent számomra. A kötelező ünnep az csak nyűg.

2017. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Miért érzitek nyűgnek és rossznak a karácsonyt?
2017. dec. 9. 18:59
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
Én szeretem a karácsonyt, mindig nagyon szoktam rá készülni, díszítéssel, ételekkel, italokkal, hogy jó hangulatot teremtsek. Idén először nem lesz kinek, illetve csak magamnak. Most először leszek egyedül karácsonykor, vége lett egy hosszú párkapcsolatomnak. Korábban is mindig kapcsolatban voltam, szóval most furcsa lesz. Azért megpróbálom magamnak is széppé tenni. N34
2017. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%

Én nagyon szeretem a karácsonyt. A szüleimmel fogom tölteni,mint minden évben. Ilyenkor feldíszitjük együtt a karácsony fát, én kezelem a gépet és valami karácsonyi dalt vagy popp dalt rakok be,hogy szóljon a háttérben. Utána ajándékozás van. Újévkor meg pezsgőzés,koccintunk és megöleljük egymást. Kimegyünk együtt megnézni a tüzijátékot az ablakból. Ennyi! :)


L

2017. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%
Szenteste a férjemmel, másnap anyósomék + párom rokonsága, kövi nap anyukámék + én rokonságom. Mindenki mindenkivel megbeszélte, hogy ne legyen ajándékozás, ne költsünk feleslegen, ellenben egy tál finom sülttel, sütivel, stb. mindenki beszáll a “buliba”, összeülünk, eszünk-iszunk elvagyunk. Szerintem ez ideális. :)
2017. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!