Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Előfordult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Előfordult már veletek, hogy egy nő külseje nem keltette fel a figyelmeteket, de miután jobban megismertétek el kezdett tetszeni?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!

2017. dec. 9. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Engem csak a belső érdekel, szóval alap hogy nem nézem a külsőt, és csak a belső tulajdonságai fognak meg.
2017. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem, soha.
2017. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

#1

Akkor vele is összejönnél, ha a belsője szép, ugye?

[link]

(Hagyd az álszenteskedést)

2017. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Gimis koromban volt egy lány, komolyan mondom, elálló tasla fülei voltak, az orra sem volt valami formás, pisze. Hallod-e, úgy belezúgtam, vagy hónapokig plátói módon szerettem, egyéb okok miatt nem lehetett volna sikerünk összejönni.
2017. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Heart of Darkness ***** válasza:
81%
Igen. Miután jobban megismertem nagyon szerelmes lettem belé.
2017. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

#4

Ne haragudj, de nem hiszem el. :)

2017. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok!;-)
2017. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mit nem hisztek el ezen? Komolyan írtam, miért hazudnék?
2017. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, hogy csúnyának tartottam és utána megtetszett nem volt. Nem tartom amúgy teljesen lehetetlennek, de szerintem nem sok esély van rá.


Olyan viszont volt, hogy előtte közömbös volt és megtetszett.


És persze olyan is volt, hogy külsőre nagyon tetszett hetekig és amikor beszéltünk két szót, már jött a kiábrándulás.

2017. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem eddig minden barátom elöször nem igazán tetszett, de jól el lehetett velük beszélgetni különbözö témákról és miután jobban megismertem öket, kapcsolat lett belöle.

Viszont olyan valaki, aki "tetszik", a"belsöje" általában nem üti meg azt a szintet, hogy összejöjjek vele.

2017. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!