Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy buliban a baratnöm palija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buliban a baratnöm palija "veletlenül" mindig hozzamert, hozzamsimult, szerintem nem akart semmit csak flortolni. Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
A sracot regóta ismerem, de nem talalkozunk gyakran. Egyik barátnömmel jár. Egyik buliban egyszer beszélgettünk, és átkarolt, megölelt, magához huzott es folyton simul, "mint a régi haverok". De hát azért na.. El tudom képzelni hogy bejovok neki, mindenki szerint szép vagyok. De közben meg szereti a baratnojet.. Mit gondoltok? 20L
2017. dec. 9. 19:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Sóhaj. :(

Imádom az ostoba, értetlen, magától elszált csajok hatalmas problémáit olvasni...

Mit tudom én, hogy bejössz-e neki?!? Semmit nem tudok sem tólad sem róla. Gondolom annyira bejössz neki, hogy meg akarjon dugni. Most jobb?

2017. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

És őszintén erre büszke vagy?!

Nekem már a barátnőm exe tabu, nem h még ezen gondolkodnék, h vajon bejövök-e neki, mert " mindenki szerint szép vagyok".. Nem vall egy őszinte, fontos barátságra, h azon agyalsz, h a palijának tetszel-e...Ezen meg a "mindenki szerint" szövegen pedig nevettem :DDD A szépség relatív, nem jössz be mindenkinek, nyugodj meg!

2017. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ige
2017. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen*
2017. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Jaaj. Egyik "barátnőm" hobbija volt ez. A közös baráti körből mindenki barátja halálosan szerelmes volt belé (szerinte). Barátom pl. nem kedvelte, mert rengeteget beszélt magáról, be nem állt a szája. Erre kitalálta a csaj, hogy biztosan én tiltom a barátomat tőle, mert féltékeny vagyok. D: Amikor ezek kiderültek, szépen hanyagoltuk szegény bolond lányt a társaságból. Komolyan nem értem mi a jó abban, hogy szét akarják robbantani egyesek kapcsolatát, vannak egyedülálló férfiak fiúk tessék velük kezdeni.
2017. dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%

Ha a kerdes nem csak kitalalt, akkor jo nagy budos ribike vagy. Es meg szepen fogalmaztam.

Egyszer mert volna egy baratnom pasija, hozzam ugy viszonyulni...biztos kiteptem volna a hereit, utana elso dolgom lett volna bemartani.

De szerencsere en megvalogatom a barataimat...

2017. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Tetszett neki a ruhád tapintása. Biztos valami jófajta anyagból készült (vagy Pervollal mosod).



(kislány, felnőtt párkapcsolati kérdés, szerinted mégis mi az istennyilát akar egy pasi, aki simulgat egy nőhöz?)

2017. dec. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem közeli baratnöm, ne ezen legyetek mar fentakadva. A kérdésre válaszoljatok, legyszi!
2017. dec. 9. 22:17
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

Ha közeli barátnő, ha nem, még ha nem is a baratnőd, egy kapcsolatnak tabunak kellene lennie számodra. Elég undorító viselkedés, h ráadásul még mentegetőzöl is, h mennyire is vagytok jóban. Itt nem is erről van szó, hanem az emberiségről, amiből te ezek szerint 0 vagy. Sok boldogságot.


U.I. : Azt remélem végig gondoltad, h ha a srác a bnője mellett “taperolt”, akkor a te esetedben sem viselkedne másképp, ha veled lenne :) Bár meg is érdemelnés

2017. dec. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Te az a tipikus könnyen kapható rittyó vagy, akin egy sörözés alkalmával minden pasi röhög, mert mindenkinek megvoltál? :D


Valszeg nem azért flörtölget veled (ha valóban így van), mert ellenálhatatlanul gyönyörű vagy, hanem mert könnyen kaphatónak gondol.

2017. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!