Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barát zóna tényleg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barát zóna tényleg egy véglegesen zárt dolog a nőknél?

Figyelt kérdés
Tehát ha pasiként oda kerültem valamiért, akkor semmi esélyem onnan kijönni? Akkor is, ha közben a csaj esetleg szétment a párjával, vagy valami változott a körülményeken?

2017. dec. 13. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minek barátkozol olyan nővel, akitől akarsz valamit?
2017. dec. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A párom először a barátom volt, aztán több lett köztünk. Bár szerintem nincs olyan, hogy barátzóna, most valakinek vagy a barátja vagy, vagy a párja. A barát meg nem várja el, hogy szexeljenek vele, hacsak nem dugópajtik. Ha nem tudod elfogadni hogy a nő csak barátkozni akar, akkor tovább lehet lépni, nem sírni hogy barátzónában vagy.
2017. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Amikor megismertem a "nőt", akkor még volt párja, most nincsen. Ilyenkor át lehet venni a pár szerepét?
2017. dec. 13. 21:07
 4/11 anonim ***** válasza:
@3: Esetleg finoman próbálkozz nála. De ez sok mindentől függ: mióta van egyedül, hogy élte meg, milyen a viszonyotok. Lehet, hogy egy hirtelen jött pillanatban az ágyban találjátok magatokat, majd elhajt a francba, mert csak búfelejtőnek kellettél. Lehet, hogy elfogadja a közeledésed és együtt lehettek. Túl sok a változó a képletben, úgyhogy ha komolyan akarsz tőle valamit, akkor óvatosan közelíts!
2017. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy olyan kérdés merült fel. Hogy miután túl lesz a kapcsolatán, egy idegennek, egy félismerősnek, vagy egy barátjának lehet a legjobb esélye nála?
2017. dec. 13. 21:43
 6/11 anonim ***** válasza:
@5: Ez ember- és helyzetfüggő. Ha akarsz tőle valamit, légy mellette, de ne legyél tolakodó és várj. Viszont biztos akkor se lehetsz benne, hogy téged választ és hogy pl. nem fut össze egy reggel a boltban valakivel, akibe aztán beleszeret.
2017. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem értem ezt amúgy.

volt rengeteg nőm és még az életben egyszer sem mondta egy sem amikor fel akartam csípni,hogy lcsb.

de ha ilyen lenne én úgy venném ezt,mint egy értékelést a csajnál alkalmazott taktikáról.

nem jött be,elbukott.

próbálkoznék más taktikával nála ha tűz közelben tudok maradni,vagy pedig talonba tenném.

2 havonta ráírok,hogy heló szia,aztán meglátjuk.

2017. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor kezdtem vele ismerkedni, amikor nem volt szabad a pálya. Akkor jogtalanul vártam volna szerelmet tőle. Vagy ha kaptam volna, akkor se lett volna sok köszönet benne, mert tőlem is lelépett volna. Most tudok mellette lenni, és esetleg szerepet váltani. Randizgatni.
2017. dec. 13. 22:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Jósoltak nekem egy pasit, most már megvan ki az, de mondták azt is, hogy először csak barátok leszünk.
2017. dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amig az exével bohóckodik meg 2hetemként szakítanak meg összejönnek addig mit szeretnél Jancsi?
2017. dec. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!