Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 27 éves pasi létemre még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 27 éves pasi létemre még albérletben lakom és esélyem sincs saját lakásra, akkor én lúzer pasinak számítok a nők szemében?

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Főleg nem Pesten.

Nekünk mondjuk pont sikerült EGYÜTT venni ingatlant felmenői segítséggel, de ezer és egy barátunk él mai napig Pesten albiban, még sajnos akár gyerekkel is.

Normális, hétköznapi lányoknál ez manapság nem számít lúzerségnek huszonévesen.

Mondjuk javaslom a lakáscélú megtakarítást azért, már most is elkezdhetnéd, tudod, sok kicsi, sokra megy.

2017. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Pár napja még tehermentes óbudai lakásod volt.
2017. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Kit érdekel, hogy minek számítasz mások szemében? Az a fontos, amit magadról gondolsz. Az válik a valóságoddá, amit erősítesz magadban.
2017. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a magyar ingatlanpiacon siker, ha van egy saját albérlete valakinek...
2017. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
66%
Nem. Manapság kevés fiatal tud sajt pénzből megvenni egy lakást vagy házat, és a szülők se tudnak sokakat segíteni ilyen téren, másrészt meg van, aki nem is feltétlen akarja magát lekötni egy saját ingatlannal, mert úgy van vele, ki tudja hová kerül a későbbi munkahelyein.
2017. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Önálló vagy? Csak ez számít. Öcsém is albérletben él, ugyanennyi idős, igaz, a cégtől kap albérlettámogatást, szóval nem jelentős költség neki, és tud félretenni is mellette későbbi saját lakásra.
2017. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem hinném, hogy ezen múlik a dolog, én elég jó körülmények között nőttem fel, a családunknak nagy budai háza van, több budai lakunk, balatoni nyaralónk, vidéki nagy házunk. Ettől függetlenül ugyanúgy nincs szerencsém a szerelemben. Mindig olyan nőbe szeretek bele, aki nem viszonozza.
2017. dec. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Az se biztos, hogy itt fogsz elni, lehet hogy az orszag masik vegebe koltozol a parod miatt. Nem biztos, hogy ami most legenylakasnak jo az jo lesz egy csaladnak is. Majd ha csaladalapitason toritek a fejeteket vesztek egyutt.
2017. dec. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem. Majd ha lesz valakidy együtt tudtok tervezni.

Semmi baj az albérlettel.

2017. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan az agyamra megy már itt ez a sok hiszti. Miért állítjátok be úgy, mintha az összes nő csak a pénzre hajtana... Igen rengeteg olyan buta plázapcsa van aki így gondolja, de azért még mindig nem ez az általános. Mondjuk az, hogy esélyed sincs saját lakásra az alatt nem tudom mit értesz. Hitel nélkül például nagyon kevés embernek van esélye szerintem, főleg Pesten. Ha viszont minimálbért keresel és meg sem próbálsz ezen változtatni, az gond lehet. Ebben az esetben sem mondanám, hogy lúzer vagy, de lássuk be ilyen anyagi feltételekkel nehéz gyereket vállalni.
2017. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!