Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van úgy élni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van úgy élni hogy senki nem szeret és csak egyedül fetregünk depressziósan álmodozva egy szebb életről, amiben társunk is van?

Figyelt kérdés

Lényegében az eddigi életemet egyedül töltöttem, fogalmam sincs olyan dolgokról mint barátnő, párkapcsolat, közös programok a társaddal...


27 éves vagyok.


Akárhogy is nézem, nem látom így semmi értelmét az életnek,hogy nincs akivel megosszam az életemet. Ez csak egy mellébeszélés.


Növesztettem persze páncélt magam köré, a lelkem védekezik, de igazából nem jó egyedül.


2017. dec. 15. 12:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Semmi. Tenni kell ezek ellen.

Ha bena gyengusz vagy, ott a konnyebb ut.

2017. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Játszani a gépen.:D
2017. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Nincsen semmi más célod az életben?

23/N

2017. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

"Nincsen semmi más célod az életben? "


A kapitalizmusban elbuktam, 10 éven át alkoholista voltam, semmit nem tudok már megtanulni, tehát karrier kilőve.

2017. dec. 15. 12:17
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

Mit tudnál te adni annak a társnak?

Depressziót? Csüggedést? A nagy semmit?

2017. dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%

Strohmann most már napi szinten ki fogsz irni valami depressziós kerdést karácsonyig? Ahogy az első válaszolo is irta, a saját életeden csak te tudsz változtatni..27 éves vagy.. vannak akik 40-50 évesen kezdenek újra mindent a 0rol, de ők nem siránkoznak..ha zavar hogy nincs társad, tegyél érte hogy legyen..ne a kifogásokat keresd, mert úgy nem jutsz előbbre.. tessék, belinkelem neked Győzike motivációs videóját, nézd meg, és garantálom hogy ultra motivált leszel ;)

[link]

2017. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
4.: ja, megjött az alkoholista az új nicknevén, aki gyűlöli a nőket. Akkor nincs mit mondanom, ha még mindig itt tartasz
2017. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%

"Akárhogy is nézem, nem látom így semmi értelmét az életnek,hogy nincs akivel megosszam az életemet."


Mit tudnál nekem adni? Semmid nincs, nem is kár.

2017. dec. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem gyűlölöm a nőket, az alkoholról pedig leszokóban vagyok.


Csak már lassan belebetegszem a magányba.

2017. dec. 15. 12:23
 10/23 anonim ***** válasza:
57%
9.: a régebbi nőkrt szidó kérdéseidből más derült ki
2017. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!