Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a férfiaknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a férfiaknál a legapróbb jellemhiba is kizáró ok a nőknél, ezzel szemben rengeteg még full alkoholista nőnek is van párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
De várj csak... Ezelőtt azt írtad te is alkoholista voltál. :D
2017. dec. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Voltam az is, alkoholista fórumon rengeteg nővel írtam akiknek alkeszként is van párjuk.
2017. dec. 15. 13:05
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Mert a férfiak a mozgó szemetet is megdugnák, a nőknek meg általában többre van szüksége egy faroknál.
2017. dec. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%

Túlparázod amúgy. Kapuzárási pániknak hívják szakszerűen.

Akinek nem jössz be, az neked sem jön be. Nem kellene idegeskednek olyanért, hogy nem akarnak téged, akiket te sem akarsz.

2017. dec. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Heart of Darkness ***** válasza:
93%
Én biztos, hogy nem jönnék össze alkoholista nővel. Aki meg igen az valószínűleg hasonló szinten van.
2017. dec. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3# a kèrdező pont fordìtva gomdolja. Ami persze hatalmas baromsàg.
2017. dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2 méteres vagy azt irtad egy kerdesedben keress magas nőket
2017. dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
10 kezemen se tudnám megszámolni, hogy hány semmirekellő, igénytelen, alkoholista pacákot ismerek aki mellett évek óta van nő. Hasonló hasonlót vonz, a debilek megtalálják egymást.
2017. dec. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha a férfiak összejönnének drogos, alkoholista nővel, az a férfiakat minősíti
2017. dec. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
9 én összejönnék de engem kerülnek valamiért életemben nem làttam még sajnos miattam azok egy ketten én kurvàra rejtozkodo eletet élek emiatt sose talàlnak meg a lànyok akiket keresek
2017. dec. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!