Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik filmhez tudnád hasonlít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik filmhez tudnád hasonlítani a mostani, vagy az utolsó kapcsolatodat?

Figyelt kérdés
Vagy úgy összességében a kapcsolataid melyik filmre emlékeztetnek ? És miért ? Film címet kérek,és indoklást.
2017. dec. 15. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem film, de Addams Family Gomez és Morticia kapcsolata. :) Jó pár éve együtt vagyunk, de a szerelem még a mai napig lángol, fontos a romantika, a közös programok. Nem kényelmesedtünk bele a kapcsolatba, a mai napig energiát fektetünk bele. A mai napig fontosak a kis apróságok, amik a másikat boldoggá teszik.
2017. dec. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy jóféle horrorhoz, de mi, mind ketten így szeretjük.
2017. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hmm.


Valahol a blue valentine és az ahol szivárvány véget ér között a sztori miatt.


Utolsó kapcsolatban maga a szerelmi szál leginkább az 500 nap summerre hasonlít és én vagyok a pasi benne.

2017. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sátántangó
2017. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Egyedül a sötétben".

Indok: a film címe.

2017. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kegyetlen játékok 1
2017. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mostani: Csillagpor - bár mi nem vitáztunk az elején, mint Yvaine és Tristan, de időbe telt, mire összejöhettünk, fontos a másik, és olyan őszinték az érzéseink, mint a két főhősnek :)


A világ végére is elmennénk egymásért.

2017. dec. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyetlen. 8,5 év. Sok hűhó semmiért. bár ez lehet hogy színdarab
2017. dec. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Filmekben ritkán vannak olyan nők, mint én főszerepben.

Inkább Kunderától a lét elviselhetetlen könnyűségéből vagyok Sabina, hogy ha Tómas elhagyta volna Teresát érte (amit meg kellett volna tennie).

2017. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most olvastam egy konyvet, a Szobat. Na olyan volt, csak gyerek nelkul halaistennek. Bezarva, neha veresre ..., minden minig tole fuggott, az eletem is, az ebed is, a kedvem is... soha tobbet nem akarok ilyet.
2017. dec. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!