Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én vagyok a szemét mert nem jövök össze wgy olyan csajjal aki nem tetszik, annak ellenére, hogy nem volt még kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam felszínesnek, és alapvetően szinte mindenkiben tudok valami szépet találni.


Viszont akiről szó van nem tetszik, egyszerűen nem tartom egyáltalán vonzónak és a személyisége sem szimpatikus, illetve a világnézetünk is radikálisan eltérő (ő mélyen vallásos, én viszont közömbös vagyok ezen a téren).


Viszont lecsesztek a barátnői, hogy miért nem adok neki egy esélyt, ha 20 éves létemre még soha nem volt kapcsolatom. (Sajnos nagyon gátlásos vagyok, illetve nagyon nincs önbizalmam...)


Most igazuk van? Ne válogassak, hanem menjek bele egy kapcsolatba amiben boldogtalan lennék?

Ráadásul csapjak be valakit?


2017. dec. 15. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben csakis te dönthetsz, senki sem kényszerít, hogy gyere össze vele, csak azért mert még nem volt párod. Ha nem érzed magadhoz valónak, várj még, és ne foglalkozz mások véleményével.
2017. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Jogos! Te döntessz. 3éve vagyok egyedűl kb 5 lányt utasìttam ez idő alatt. Jobb egyedül mint egy rossz kapcsolatban.
2017. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 Én is így gondolom, csak megkaptam, hogy egy magam fajta örüljön, hogy kell valakinek. Amiben szerintem van igazság, illetve tényleg nagyon vágyom egy kapcsolatra, igaz olyanra amiben kölcsönösen szeretjük egymást.
2017. dec. 15. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs igazuk. Ez nem kegy, hanem kölcsönös akarat. Ezzel a szesszel te is érvelhetnél egy csajnak akinek meg te nem jössz be. :D

31/f

2017. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy egy magadfajta? Ne légy önmagaddal szemben kishitű. Mindenki megérdemelt egy olyan társat akit tud szeretni. Ha csak azért lennél vele, mert nincs más, az sem neked sem a lánynak nem lenne jó. Erőltetett kapcsolat. A legrosszabb.

Inkább egyedül. Majd el jön a te időd.

2017. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy szemét. Semmi értelme összejönni valakivel, aki iránt semmit nem érzel, ráadásul a világnézetetek is teljesen más.
2017. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!